Designerskie dywany i chodniki Znaleziono 353 produkty

Dywany design

Wybór odpowiedniego dywanu do wnętrza nie jest łatwy, bowiem ma on spory wpływ na kształtowanie charakteru pomieszczenia, w którym się znajduje. Dywan okrągły czy kwadratowy, a może w kształcie niesymetrycznym? Jaki by on nie był, znajdziesz go w ofercie sklepu Pufa Design. Polecamy niespotykane dywany wełniane, ręcznie tkane i patchworki z różnych zakątków świata. Limitowane serie dywanów plecionych i dzierganych z najwyższej jakości tkanin.

Dywany design to jednak nie tylko materiały i kształty, bowiem wiele zależy również od odpowiedniego koloru czy struktury materiału. Możemy wybierać wśród dywanów klasycznych oraz nowoczesnych, których zadaniem jest wyróżnić się pośród innych dekoracji i stanowić mocny, charakterystyczny punkt wystroju i aranżacji wnętrza.

Chodniki do kuchni

Osobna kategoria wśród dywanów to chodniki do kuchni z wysokiej jakości materiałów łatwych w czyszczeniu. Jeśli zgodne z obowiązującymi trendami chcesz urządzić kuchnię i jadalnię w stylu skandynawskim, designerski chodnik do kuchni pozwoli ci ożywić aranżację i doda jej charakteru. Naturalne dywany z charakterystycznym wzornictwem to podstawa skandynawskich wnętrz, rodzinnych, ciepłych i klimatycznych.

Odmień swój salon, przedpokój, kuchnię i inne pomieszczenia domowe, nadaj im odrobiny ekskluzywności, czaru lub pazura i stwórz niepowtarzalny projekt wystroju dzięki dywany design oraz bogatemu wyborowi starannie wyselekcjonowanych dywanów z oferty Pufa Design.