Designerskie dywany i chodniki Znaleziono 423 produkty

Dywany design

Wybór odpowiedniego dywanu do wnętrza nie jest łatwy, bowiem ma on spory wpływ na kształtowanie charakteru pomieszczenia, w którym się znajduje. Dywan okrągły czy kwadratowy, a może w kształcie niesymetrycznym? Jaki by on nie był, znajdziesz go w ofercie sklepu Pufa Design. Polecamy niespotykane dywany wełniane, ręcznie tkane i patchworki z różnych zakątków świata. Limitowane serie dywanów plecionych i dzierganych z najwyższej jakości tkanin. W tej kategorii znajdziesz produkty takich marek jak Pappelina, Muuto czy Normann Copenhagen.

Dywany design to jednak nie tylko materiały i kształty, bowiem wiele zależy również od odpowiedniego koloru czy struktury materiału. Możemy wybierać wśród dywanów klasycznych oraz nowoczesnych, których zadaniem jest wyróżnić się pośród innych dekoracji i stanowić mocny, charakterystyczny punkt wystroju i aranżacji wnętrza.

Chodniki do kuchni

Osobna kategoria wśród dywanów to chodniki do kuchni z wysokiej jakości materiałów łatwych w czyszczeniu. Jeśli zgodne z obowiązującymi trendami chcesz urządzić kuchnię i jadalnię w stylu skandynawskim, designerski chodnik do kuchni pozwoli ci ożywić aranżację i doda jej charakteru. Naturalne dywany z charakterystycznym wzornictwem to podstawa skandynawskich wnętrz, rodzinnych, ciepłych i klimatycznych.

Dywan dla alergika

Powszechnie panuje przekonanie, że alergicy powinni wyeliminować dywany ze swojej przestrzeni mieszkalnej. Nic bardziej mylnego. To nie dywan jest przyczyną alergii, lecz kurz oraz roztocza. Dywan dla alergika, jeśli jest odpowiednio dobrany i utrzymany w czystości, może nawet przyczynić się do zmniejszenia ilości lotnych cząstek kurzu i roztoczy w pomieszczeniach, w których znajdują się alergicy. Dywan dla alergika powinien charakteryzować się krótkim włosiem, nieprzekraczającym 10-12 mm, gdyż jest znacznie łatwiejszy w utrzymaniu w czystości. Szczególnie alergikom polecane są dywany syntetyczne ze względu na fakt, że nie chłoną wilgoci, a ich włókna mają właściwości elektrostatyczne. Przygotowując naszą ofertę dywanów, nie mogliśmy zapomnieć o osobach z alergiami na kurz i roztocza, dlatego w naszej ofercie znaleźć można dywan dla alergika i to niejeden. Szeroki wybór dywanów syntetycznych sprawia, że każdy alergik znajdzie dywan, który spełni jego oczekiwania.

Odmień swój salon, przedpokój, kuchnię i inne pomieszczenia domowe, nadaj im odrobiny ekskluzywności, czaru lub pazura i stwórz niepowtarzalny projekt wystroju dzięki dywany design oraz bogatemu wyborowi starannie wyselekcjonowanych dywanów z oferty Pufa Design.