Srebrne żyrandole do salonu Znaleziono 6 produkty

  • Wyprzedaż!
    3 995,00zł 2 996,25zł
  • 3 676,00zł
  • 3 004,00zł
  • 3 995,00zł
  • 3 995,00zł
  • 3 995,00zł

Do jakich wnętrz pasuje żyrandol do salonu srebrny?

Jeśli chodzi o srebrny żyrandol, szczególnie polecamy go do salonów, w których zostały wykorzystane akcesoria w tym samym metalicznym kolorze. Ma to znaczenie ze względu na spójność, która jest najczęstszym zamiarem estetycznym we wnętrzu naszego domu. W zależności od formy i projektu lampy może się ona sprawdzić w pomieszczeniach minimalistycznych, glamour, futurystycznych, skandynawskich, a nawet industrialnych. Trzeba jednak znaleźć odpowiedni design, który będzie korespondował z wyglądem mieszkania. 

Jak zaaranżować srebrny żyrandol w salonie?

Aranżacja lampy będzie zależna od jej projektu. Żyrandol opadający w stronę podłogi świetnie sprawdzi się w wysokich wnętrzach, jako ich główny element, najważniejsza ozdoba, która ma także funkcję praktyczną. Z kolei lampa-pająk to idealne rozwiązanie do niskich salonów, najlepiej tych nowoczesnych. Zawsze możesz postawić także na kontrast. Wówczas do minimalistycznego pomieszczenia wybierz oświetlenie łatwo zauważalne, charakterystyczne. Srebrny kolor jest tu jak najbardziej wskazany, ponieważ metaliczne wykończenie dodatkowo odbije światło i rozproszy je w pokoju.

Wśród naszych sugestii znajdziesz modele w kolorze srebrnym. Do takich należy żyrandol Facet 100 Innermost, wykonany z polerowanej stali nierdzewnej. Jego średnica wynosi 100 cm, natomiast wysokość 32 cm. Ten projekt gwarantuje niebywałą ilość odblasków w pomieszczeniu, w którym zostanie zamontowany.

Dopasuj oświetlenie do swoich potrzeb

Najważniejsze jest to, by oświetlenie salonu dopasować do swoich własnych potrzeb. Mowa tu nie tylko o aspektach wizualnych, ale też praktycznych. Dlatego zwróć uwagę na ilość i rodzaj żarówek. Być może najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będą te niewymienne, LED-owe. Ciekawą opcją jest także ściemnianie światła. Poza tym zachęcamy do zapoznania się z sugestiami producenta danego żyrandola, m.in. tymi, które obejmują sposób jego czyszczenia. To bardzo cenna wskazówka podczas zakupów, ponieważ cecha ta znacząco wpływa na późniejszy komfort użytkowania danego projektu. Jak najbardziej liczy się także rozmiar danego modelu. Różne warianty sprawdzą się w innych salonach. Z tego powodu zachęcamy do rozważenia każdego z nich przez pryzmat metrażu i wysokości danego pokoju. Oprócz samego żyrandola w kolorze srebrnym istotne są także detale, o których często możesz decydować osobiście, na przykład to, czy temperatura światła będzie zimna, ciepła, czy neutralna. Chociaż niepozorna, ta cecha również wywiera wpływ na późniejszy komfort przebywania w mieszkaniu, dlatego warto ją przemyśleć już na wstępie.

Zobacz także inne artykuły: