Lampy ekskluzywne Znaleziono 273 produkty

Lampy ekskluzywne - oświetlenie i dekoracja

Lampy ekskluzywnesą propozycją dla osób ceniących sztukę i luksus. Odpowiadają na po-trzeby nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim estetyczne.Lampy luksusowe, poza uzupełnieniem wnętrza, mogą stać się jego główną atrakcją. Ich designerska forma, kształt czy materiały, z których zostały wykonane świadczą nie tylko o nowoczesnym podejściu, ale również o wyobraźni projektantów. Ekskluzywne lampy z łatwością wpisują się w aranżację danego pomieszczenia i pozwolą na nadanie mu wyjątkowego charakteru.

Jak wybrać idealną lampę luksusową? Wisząca, stołowa, podłogowa - do salonu, czy kuchni?

Rozważając zakuplampy ekskluzywnej, warto wziąć pod uwagę jej przyszłe przeznaczenie. Może stać się piękną, wiszącą lampą do salonu,w którym góruje minimalizm bądź lampą do kuchnipełnej przepychu. Ekskluzywne lampy stołoweposiadają unikalne kształty i prostotę kolorów, sprawdzą się we wnętrzach klasycznych oraz stylizowanych. Ekskluzywne lampki nocnenadają się zarówno do postawienia na szafce nocnej, jak i do oświetlenia biurka. Niektóre z nich posiadają wbudowane ściemniacze dotykowe. Ekskluzywne żyrandolewybierane są głównie jako lampy do sypialni. Producenci proponują żyrandole metalowe i kryształowe, wykonane z najwyższej jakości mate-riałów, idealnie wpisujące się we wnętrza typu glamour. Mosiężne, ekskluzywne lampy podłogowew stylu art deco znajdą swoje miejsce w biblioteczce czy gabinecie. Skandynawskie wnętrza zyskają dodatkowy urok, jeśli zaaranżujemy w nich kilka przyciągających uwagę elementów, np. ekskluzywne lampy wiszące czy industrialne lampy stojące.

Oświetlenie wnętrz stanowi dopełnienie każdego projektu aranżacyjnego, bez którego żadne wnetrz nie będzie kompletne. Oświetlenie należy dobierać do stylu w jakim zaaranżowane zostało wnętrze, aby odpowiednio z nim współgrało i dopełniało ostateczny efekt, który chcemy osiągnąć. Lampy ekskluzywne poza uzupełnianiem wnętrza, mogą stać się także jego główną atrakcją i żywym dowodem na to, że można doskonale połączyć z sobą funkcjonalność i luksusowy design. W ofercie Pufa Design dostępne są najlepsze i starannie wyselekcjonowane lampy ekskluzywne tak znamienitych producentów jak: Petite Friture, Mammalampa, Normann Copenhagen, Seletti, Innermost, Muuto, HK Living, Menu i wielu innych. Ich formy, kształty czy materiały, z których zostały wykonane krzyczą wręcz swoim niebywałym charakterem i wyobraźnią swoich projektantów, dzięki czemu z łatwością nie tylko wpasują się w wystrój i aranżację konkretnego pomieszczanie, ale i nadadzą mu stylu i pazura na jaki zasługuje. Ekskluzywne i designerskie lampy idealnie sprawdzą się w salonie, w którym cenimy minimalizm, w pełnej przepychu kuchni czy w zaczarowanym świecie pokoju dziecięcego. Takich lamp nie może zabraknąć w żadnym modnym wnętrzu. Poznaj więc ofertę przygotowaną przez Pufa Design!