Lampy ogrodowe led Znaleziono 76 produkty

Lampy ledowe do ogrodu – oszczędność dla domowego budżetu

Ledowe lampy ogrodowe cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników tego rodzaju oświetlenia. Co istotne, oświetlenie typu LED jest najbardziej ekonomicznym typem oświetlenia spośród wszystkich dostępnych rodzajów żarówek, w tym halogenowych, energooszczędnych i żarówek tradycyjnych. Choć żarówki ledowe są nieco droższe, to koszt ich zakupu zwraca się w niedługim czasie, ponieważ zużywają zdecydowanie mniej energii elektrycznej. Co równie ważne, nie zawierają szkodliwych substancji, na przykład rtęci, dlatego często na ich zakup decydują się osoby, którym nie jest obojętny los planety. Oświetlenie ledowe ma zastosowanie w każdym pomieszczeniu, można je umieszczać także poza domem. Oświetlenie ogrodowe LED to nie tylko oszczędność pieniędzy i energii, ale także możliwość bezpiecznego i wydajnego oświetlenia ogrodu.

Wyjątkowe oświetlenie ogrodowe LED w naszym sklepie internetowym

Obecnie na rynku dostępne są żarówki ledowe o różnej barwie światła i zróżnicowanej mocy, dlatego z powodzeniem można dopasować żarówkę do jednej z wielu ledowych lamp ogrodowych z naszego sklepu. Oferujemy wiszące, stojące i przenośne ledy ogrodowe. W ogrodzie doskonale sprawdzą się ledowe lampy ogrodowe z motywami zwierzęcymi. Spektakularny efekt w każdym ogrodzie wywołają ledy ogrodowe z postaciami małp. Małpy znajdujące się w dynamicznych pozycjach trzymają żarówkę w łapkach, dzięki czemu efekt jest bardzo zbliżony do naturalnego. Ledy ogrodowe z wizerunkami małp są dostępne w wersji wiszącej i stojącej w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym. Nawiązaniem do zwierzęcych motywów są także lampy stojące w postaci ptaków, które można postawić na stole. Ledowe lampy ogrodowe w postaci ociosanych kamieni będą efektowną dekoracją przy brzegach basenu, pasują one również do architektury ogrodowej. Dostępne są w wersji stojącej lub wiszącej. Wielofunkcyjnym rodzajem oświetlenia, które można zastosować zarówno w ogrodzie, jak i w domu czy podczas spacerów są małe lampy przenośne, które posiadają dedykowaną rączkę. Taką lampę można postawić na stole, podłodze lub parapecie, a także umieścić w domu przy oknie. Zimą również warto przystroić ogród. Podczas tej pory roku sprawdzą się ledy ogrodowe w kształcie choinek w kolorze białym, pomarańczowym, czerwonym i zielonym. Lampy-choinki wykonane są z wysokiej jakości polietylenu, dzięki temu są odporne na wilgoć i wahania temperatur, zwłaszcza na temperatury ujemne. Oświetlenie ogrodowe LED dostępne w naszym sklepie dostosowane jest do najbardziej popularnych gwintów żarówek LED – E14 i E27.

Nowa odsłona ledowych lamp do ogrodu

Girlandy świetlne wiodą prym w trendach wnętrzarskich i ogrodowych już od kilku sezonów. W pomieszczeniach zamkniętych najczęściej decydujemy się na girlandy w postaci tzw. cotton balls, emitujące delikatne światło. Do aranżacji altanek, balkonów i ogrodów często wykorzystywane są girlandy świetlne z żarówkami, przywodzącymi na myśl surowe oświetlenie przemysłowe. Żarówki w takich girlandach są wykonane z ozdobnego szkła, stanowią więc efektowną dekorację, którą z powodzeniem możemy wykorzystywać przy okazji spotkań ze znajomymi czy przy plenerowych imprezach. Nasz sklep oferuje girlandy przeznaczone do stosowania na zewnątrz – są odporne na warunki atmosferyczne i posiadają hak umożliwiający zawieszenie ozdoby na ściankach altany, elementach ogrodzenia czy panelach ogrodowych.