Lista produktów producenta: Bolia

Bolia – meble i lampy


Bolia to wywodząca się z Danii marka, której głównym założeniem jest dostarczanie wysokiej jakości mebli oraz oświetlenia, odpowiadających swoim designem na współczesne potrzeby klienta. Dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi projektantami, proponuje niezwykle oryginalne projekty, opierające się o innowacyjność, a także funkcjonalność. Niezależnie czy Twoja decyzja padnie na eleganckie meble lub nowatorskie oświetlenie – Bolia zaskoczy Cię swoimi formami, oferując jedne z najlepszych rozwiązań na obecnym rynku.


Poza schematem, czyli meble i lampy Bolia


To, co najbardziej wyróżnia projekty marki, to ich niepowtarzalność. Czerpiąc z klasycznego duńskiego oraz skandynawskiego wzornictwa, Bolia wychodzi poza wszelkie schematy. Ostrożnie, lecz odważnie i z niezbędnym umiarem, podchodzi do tworzenia swoich nietuzinkowych projektów. Tę swoistą kreatywność, dostrzec można w praktycznie każdym przedmiocie, który powstaje w pracowni marki Bolia. Meble oraz oświetlenie tworzone są w oparciu o potrzebę designu użytkowego, jaki powinien gościć w każdym ze współczesnych  domów.


Wśród specjalnie wyselekcjonowanych propozycji, jakie znajdują się w naszej aktualnej ofercie, znajdziesz między innymi, wysokiej jakości lampy biurowe, kinkiety oraz inne lampy. Bolia to przede wszystkim funkcjonalne i niezawodne oświetlenie, które efektownie podkreśli charakter Twoich wnętrz. Niezależnie od wyboru – czy będzie to wisząca lampa z mosiądzu, czy prosty lecz elegancki kinkiet w kolorze czarnym – markowe propozycje  Bolia, z pewnością przypadną Ci do gustu oraz spełnią Twoje wymagania i potrzeby.


Bolia – bogactwo wzorów i kolorów


W przypadku biura projektowego Bolia na uznanie zasługuje różnorodność produktów. Mimo że marka w głównej mierze skupiła się na projektowaniu oświetlenia, w ich ofercie znaleźć można także takie elementy wyposażenia wnętrz jak ławki, wieszaki ścienne i podłogowe oraz świeczniki czy dywany. To sprawia, że produktami marki Bolia mogą zainteresować się osoby, które szukają ciekawego oświetlenia do domu, ale też stylowych dodatków, które podkreślą charakter wnętrza. Oświetlenie oraz dodatki Bolia dają także duże możliwości aranżacyjne. Każdy ich produkt dostępny jest w kilku różnych odsłonach. Poszczególne modele lamp różnią się między sobą kolorem klosza, podstawą lampy czy użytym materiałem. Dzięki temu możesz dobrać lampę, świecznik lub wieszak do stylu, w jakim urządzona jest Twoja przestrzeń mieszkalna.