Stylowe pamiątki z Kołobrzegu i upominki znad morza Znaleziono 38 produkty

Pamiątki z Kołobrzegu – lato zamknięte w unikatowych ozdobach

Wakacyjny pobyt nad morzem wielu z nas zachęca do zakupu oryginalnych drobiazgów, które będą przypominały o letnim wypoczynku. Dlatego pamiątki z Kołobrzegu będą świetnym wspomnieniem czasu spędzonego w tym malowniczym mieście. Dostępne warianty pamiątek z Kołobrzegu sprawdzą się jako unikatowa dekoracja wnętrza, którą można postawić na regale lub powiesić na ścianie.

Najczęściej wybierane pamiątki z Kołobrzegu

Pamiątki z Kołobrzegu dostępne są w wielu różnych opcjach, różniących się zastosowanym motywem, ale także przeznaczeniem. Najczęściej konsumenci wybierają pamiątki z Kołobrzegu w postaci magnesów, umieszczanych zazwyczaj na lodówce. Świetnie jednak sprawdzają się do stworzenia magnetycznej tablicy, która będzie zbiorczym miejscem wspomnień podróży po różnych rejonach kraju i świata. Sporym zainteresowaniem cieszą się także inne pamiątki z Kołobrzegu, a mianowicie breloki i wszelkiego rodzaju bransoletki tworzone przez lokalnych wytwórców. Szczególnie cenione są one przez najmłodszych odbiorców.

Wzory marynistyczne spotykamy na większości pamiątek z Kołobrzegu

Wielu pamiątkom z Kołobrzegu towarzyszą charakterystyczne wzory marynistyczne, nawiązujące do nadmorskiego klimatu miejscowości. Są to biało-granatowe pasy, do których stosuje się także różne ozdobne aplikacje, kojarzone z morską żeglugą, czyli kotwice, koła sterownicze oraz symbole róży wiatrów.

Motyw latarni to charakterystyczny element pamiątek z Kołobrzegu

Warto zwrócić uwagę, że unikatowy charakter pamiątek z Kołobrzegu uzyskuje się dzięki wykorzystaniu wizerunku charakterystycznej latarni morskiej znajdującej się w tym mieście. Wyróżnia się ona na tle innych obiektów tego typu obecnych w Polsce ze względu na to, że była ona niegdyś elementem twierdzy kołobrzeskiej. Pamiątki z Kołobrzegu zawierające wizerunek latarni są zatem oryginalną pamiątką, która umieszczona jako dekoracja domu z pewnością nie umknie niczyjej uwadze.

Ozdoby z bursztynu wykorzystywane w produkcji pamiątek z Kołobrzegu

Pamiątki z Kołobrzegu często zawierają także inny, kojarzący się z nadmorskim krajobrazem element, a mianowicie ozdoby z bursztynu. Ten naturalnie odnajdywany surowiec nadaje pamiątkom wyjątkowego charakteru, który sprawi, że będziemy mile wspominać czas spędzony w Kołobrzegu.

Pocztówki zbierane przez kolekcjonerów są świetnymi pamiątkami z Kołobrzegu

Warto dodać, że oprócz wymienionych wcześniej pamiątek z Kołobrzegu wiele osób decyduje się na zakup pocztówek. Mnogość wariantów stylistycznych takich pocztówek pozwala na łatwy wybór odpowiedniej pamiątki z Kołobrzegu, którą warto umieścić w klaserze.

Zobacz oryginalne pamiątki z Kołobrzegu od Pufa Design

Osobom szukającym oryginalnych pamiątek z Kołobrzegu polecamy asortyment sklepu Pufa Design. Na uwagę zasługują zwłaszcza nasze upominki znad morza w postaci drewnianych figurek łabędzi, ryb oraz fok. Jako upominek doskonale sprawdzą się również nasze lniane produkty, w tym ręczniki i maty do sauny zawierające wzory morskich fal. Warto zwrócić uwagę także na inne produkty, które będą rewelacyjną pamiątką z Kołobrzegu – mowa tutaj o świecach sojowych z serii „Bałtyckie opowieści”. Zawierają one nuty zapachowe lasu iglastego, bursztynu oraz soli, które będą przypominały o spacerach brzegiem morza.

Zobacz także: