Barki na alkohole Znaleziono 79 produkty

Barek na alkohole - elegancki sposób na prezentację trunków

Barek na alkohole i trunki w nowej odsłonie, to designerski mebel, jakościowo na najwyższym poziomie, a wizualnie reprezentujący szyk, klasę i elegancję. Oferowany przez nas mebel w postaci barku na alkohole do salonu to intrygujące połączenie prostego w swej konstrukcji, opływowego kształtem mebla z interesującym i ruchomym wnętrzem. Wewnętrzny mechanizm obrotowy działa jak swoiste drzwi obrotowe, ukazując naszym oczom wyłącznie rąbek swojej zawartości. Roleta sprawia, iż barek zyskuje charakteru i tajemniczości. Całość wykonana z wysokiej jakości materiałów: fornir dębowy. Bufet w swej okazałości prezentuje się minimalistycznie i elegancko. Na górze szafki udostępniony został okrągły, elegancki blat, odpowiedniej wielkości, aby przygotowywać na bieżąco trunki dla gości.

Oryginalne i designerskie komody w roli barku na alkohole i trunki

Poza produktem typowo dedykowanym do przechowywania alkoholi i trunków, oraz kieliszków i karafek, w naszej ofercie znajdziesz też designerskie, nowoczesne i nieszablonowe komody, które mogą również pełnić rolę barku na alkohole. „Barki” te w swej owalnej konstrukcji przypominającej nerkę, są bardzo intrygujące, bowiem okala je w całości roleta wykonana z mocnej tkaniny poliestrowej, wykończonej na krawędziach elementami z eco skóry. Roleta tekstylna przesuwa się lekko i pewnie. Całość wykonana jest bardzo solidnie i jest nade stabilna, wykonana z nieprzeciętną dbałością o szczegóły jej wykończenia.Materiał wykonania to lite drewno dębowe i bukowe, fornir laminowany oraz mocne tworzywo tekstylne. Ten barek-komoda utrzymują cienkie, drewniane nogi, co nawiązuje do skandynawskiego, nordyckiego stylu.

Kolor obicia żaluzji: slate grey (szary), silver grey (jasnoszary), petrol blue (ciemnoniebieski), dusty rose (bladoróżowy), spring green (bladozielony), czyli bardzo modne w tym sezonie kolory do nowoczesnych wnętrz.

Biznesowe spotkania, negocjacje - barek do trunków jako elegancki i luksusowymebel

Prezentowany w naszej ofercie barek-bufet z obracanym wnętrzem oraz funkcjonalna komoda w nordyckim stylu to propozycje dla ludzi poszukujących mebli nowatorskich, zwracających uwagę i zaprojektowanych z dbałością o jakość i niespotykaną wizualność. Ów meble mogą zagościć na stałe w pomieszczeniach salonowych, w salach konferencyjnych, gdzie odbywają się biznesowe przyjęcia, spotkania koktajlowe, negocjacje itp.

Meble zaprojektowane zostały w taki sposób by intrygować, aby być użytkowe i funkcjonalne, ale także by doskonale dopełnić dekoracyjnie nowoczesne wnętrza, minimalistyczne i pełne ekstrawagancji.

Wspomniana komoda-barek może również pełnić funkcję do przechowywania - poza wspomnianymi trunkami, alkoholami , kieliszkami etc. -wielu innych elementów, jak na przykład: książek, czasopism, pamiątek, bibelotów czy stanowić doskonałą komodę pod sprzęt audio-video.