Kinkiety na taras Znaleziono 18 produkty

Kinkiet na taras - wybierz stylową lampę zewnętrzną

Kinkiet na taras to jeden z popularniejszych modeli oświetlenia zewnętrznego. Fakt ten wynika z jego praktyczności, dostępnych bardzo różnorodnych modeli, czy niezwykle ciekawego efektu świetlnego, jaki można dzięki kinkietom uzyskać na tarasie. Zarówno nowoczesny, klasyczny, minimalistyczny, jak i futurystyczny kinkiet na taras to punktowe źródło światła, które ułatwia i uprzyjemnia wieczorne spędzanie czasu przed domem. Pierwotnie lampy w tym stylu oświetlały sceny teatralne, teraz możesz wzbogacić o nie swoje własne podwórze.

Kinkiety tarasowe - ciekawe modele

Kinkiety tarasowe dostępne są w wielu oryginalnych wariantach, dlatego niezależnie od własnych preferencji, z łatwością dobierzesz lampę idealną. Tego typu oświetlenie ścienne zamontowane na budynku, pozwala na skierowanie łuny wprost na werandę, na której zamierzasz spędzać czas. Jedną z ciekawych propozycji jest kinkiet na taras Arki Nordlux czarny, który powstał jako inspiracja klasycznymi kloszami. Do jego precyzyjnego wykonania wykorzystano galwanizowaną stal i tworzywo sztuczne.

Lampy na taras ścienne są idealne do przestrzeni bez zadaszenia

Jeżeli Twoja weranda nie posiada zadaszenia, doskonałym pomysłem na jej oświetlenie jest montaż kinkietu na taras. Lampy na taras ścienne mogą być montowane pojedynczo lub też w komplecie kilku sztuk, co znacząco rozjaśni przestrzeń. Stylowe oświetlenie zewnętrzne, takie jak model Plus Enostudio o unikalnym projekcie przykuje spojrzenie każdego, kogo ugościsz. Jego atutem jest polimorficzna sylwetka pomiędzy krzyżem a kołem. Tak niepowtarzalny kinkiet na taras stanie się jego praktyczną ozdobą.

Kinkiety zewnętrzne na taras - na co zwrócić uwagę?

Wybierając kinkiet na taras, warto zwrócić uwagę na to, czy jest on wykonany precyzyjnie, estetycznie i przede wszystkim - solidnie. Ważne jest również to, by łuna światła, jaka z niego pada, była odpowiednio pokaźna, by zaspokoić Twoje potrzeby. Najlepiej zdecydować się na kinkiety zewnętrzne na taras pochodzące z godnego zaufania źródła, od producentów, którzy cieszą się uznaniem.