Stołki, taborety, hokery w najlepszym stylu Znaleziono 219 produkty

Stołki, stołeczki, zydelki, siedziska, taborety, hokery do nowoczesnej kuchni i baru. Najlepszy design, skandynawski styl i szeroki wybór.

Stołki - niezbędne w każdym domu

Za co cenimy stołki? Są bardzo praktyczne i wygodne. Dużo mniejsze niż inne domowe meble, dzięki czemu bez problemu można przechować je w szafie, ukryć pod stołem albo wręcz przeciwnie – postawić w centralnym miejscu salonu, na przykład przy pianinie. Pufadesign oferuje designerskie stołki o ciekawym, różnorodnym wzornictwie – dzięki czemu z pewnością idealnie dopasują się do stylu każdego wnętrza. Stołki – choć niepozorne – to bardzo ważne meble w każdym domu. Co ciekawe, to jedne z niewielu elementów umeblowania mieszkania, które mają swoją ważną funkcję praktycznie w każdym pomieszczeniu. Przykłady? Można je mnożyć: rozstawione przy stole albo wyspie stołki kuchenne, z których korzystamy codziennie podczas posiłków, stołek do przedpokoju, na którym siadamy, gdy zakładamy i zdejmujemy buty, stylowe stołki barowe w salonie i stołek jako dodatkowe miejsce do siedzenia w jadalni. Poznaj koniecznie najciekawsze propozycje designerskich stołków od Pufadesign.

Wygodne stołki – podstawa wyposażenia mieszkania

Stołki do salonu i jadalni – dlaczego warto zainwestować w ich większą liczbę? Przede wszystkim są niewielkie - jak dostępne we wszystkich kolorach tęczy, radosne stołki Bobby Happy Barok projektu Katarzyny Jasyk dla Monkey Machine. Dzięki czemu ich przechowywanie nie sprawi najmniejszych nawet trudności. Można je poustawiać w schowku jeden na drugim i wyciągnąć dopiero w razie potrzeby. Staną się nieocenione na przykład wtedy, kiedy będziemy przyjmować większą liczbę gości.

Funkcjonalność w parze z estetyką – oryginalne stołki do salonu i przedpokoju

Pamiętajmy jednak, że w zależności od destynacji – od każdego ze stołków będziemy oczekiwać czegoś innego: stołki do salonu powinny być również jego ozdobą, a stołek do przedpokoju musi mieć siedzisko na takiej wysokości, dzięki której będzie w pełni komfortowy dla wszystkich domowników. Funkcjonalność w tym przypadku jest priorytetem. Dlatego, w roli stołka do przedpokoju idealnie sprawdzi się propozycja od Pufadesign – czarny stołek Dais Northern. To ciekawy, wielofunkcyjny mebel w kształcie schodków – dzięki czemu będzie wygodny zarówno dla dziecka jak i osoby dorosłej. W zależności od potrzeby może również posłużyć jako innowacyjny blat lub półka.

Stołki barowe – z oparciem lub bez

Stołki barowe to ciekawa, bardzo stylowa propozycja między innymi do kuchni – jako zamiennik niższych, tradycyjnych krzeseł. Dzięki nowoczesnej formie wprowadzą do mieszkania aurę świeżości – stanowiąc stylowe zwieńczenie aranżacji: jak łączący w sobie kilka różnych wysokiej jakości tworzyw, oryginalny stołek barowy Georg Skagerak. Wykonano go między innymi z drewna dębowego, metalu i wełnianej poduchy przewiązanej pośrodku skórzanym rzemieniem. Stołki barowe są dostępne w opcjach: z oparciem lub bez. Jeśli planujesz na co dzień korzystać z niego przez dłuższy okres czasu – wybierz komfortowy stołek barowy z oparciem – zapewni kręgosłupowi odpowiednią, zdrową pozycję: jak na przykład piękny, minimalistyczny drewniany stołek barowy Nerd.

Zobacz także:

- Sofy do salonu

- Pufy i siedziska

- Stoliki kawowe