Lampy na taras sufitowe Znaleziono 4 produkty

  • 1 687,00zł
  • Obniżka ceny!
    534,00zł 400,50zł
  • Obniżka ceny!
    534,00zł 400,50zł

Lampa na taras sufitowa - jaką wybrać?

Ciekawa lampa na taras sufitowa to rozwiązanie idealne, gdy weranda przed domem jest zadaszona. Z klosza umieszczonego nad kompletem wypoczynkowym wydobywa się łuna światła, która równo oświetla cały teren. Lampy zewnętrzne sufitowe na taras występują pod różnymi postaciami. Można wskazać np. klasyczne, minimalistyczne, innowacyjne, geometryczne i wiele więcej, dlatego z łatwością dobierzesz model, który uatrakcyjni Twoją werandę.

Lampy zewnętrzne sufitowe na taras mogą być nietypowe

Jeżeli szukasz oryginalnej lampy na taras sufitowej, możesz zdecydować się na futurystyczny model. Doskonałym zrównoważeniem oryginalnego projektu będzie kolorystyka - biel, czerń, złoto - które należą do grona odcieni klasycznych. Jedną z możliwości jest lampa wisząca Asteroid Innermost, wykonana z solidnego tworzywa sztucznego. Co ciekawe, początkowo był to projekt wazonu, jednak ostatecznie stał się idealnym oświetleniem tarasowym, sufitowym.

Na co zwrócić uwagę wybierając sufitową lampę tarasową?

Odpowiednia lampa sufitowa tarasowa powinna być solidnie wykonana, estetyczna oraz - co najważniejsze - równo rozpraszać światło. Modele designerskie szczególnie cieszą się zainteresowaniem, dlatego warto zwrócić na nie uwagę. Lampa na taras sufitowa może stać się efektownym uzupełnieniem wystroju obszaru przed domem. Ważne, by jej rozmiar był odpowiednio dobrany do wymiarów werandy - najbardziej uniwersalne są warianty o średniej wielkości. W przypadku większych tarasów i wyższej wysokości zadaszenia, oświetlenie także może być pokaźniejsze. Jedną z możliwości jest plafon zewnętrzny Mob Square II Deko-Light. Jego uniwersalna aluminiowa konstrukcja doskonale sprawdzi się na niejednym tarasie.

  • Kinkiet na taras
  • Lampy ogrodowe led

Oświetlenie tarasowe sufitowe może stworzyć nastrój

Lampa na taras sufitowa może zapewnić odpowiedni nastrój podczas spędzania wieczorów przed domem. Ciepłe lub zimne światło pozwoli Ci cieszyć się z przydomowej przestrzeni również po zmroku. Oświetlenie tarasowe sufitowe to element praktycznie niezbędny w przypadku zadaszonej werandy, ponieważ znacząco wpływa na wygodę oraz estetykę i charakter przestrzeni.