Kinkiety łazienkowe białe Znaleziono 15 produkty

Gdzie powiesić kinkiet łazienkowy biały?

Kinkiet łazienkowy biały sprawdzi się doskonale w minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach. Kolor ten jest bardzo uniwersalny, ponieważ pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemnych łazienek. Kinkiet łazienkowy biały możesz zawiesić na przykład nad lustrem. To zagwarantuje Ci dodatkowe źródło światła podczas codziennego mycia twarzy i zębów. Co więcej, taka lampa może stać się wsparciem dla głównego oświetlenia, szczególnie gdy jest ono stosunkowo niewielkie.

Jaki kinkiet łazienkowy biały?

Kinkiet łazienkowy biały może mieć różny design. Dostępne są zarówno modele minimalistyczne, futurystyczne, oryginalne, jak i inne. Najważniejsza jest dobra jakość i dopasowanie do wystroju pomieszczenia, w którym lampa zawiśnie. Jeśli szukasz nietypowego kinkietu łazienkowego białego, sprawdź model Turn Nordlux. Jego klosz można obracać o 360°. Opcja ta jest wykonana z lakierowanego aluminium i zintegrowana z niewymiennym panelem LED 13W, 800 lumenów. Kinkiet łazienkowy biały Nordlux odznacza się szczelnością IP54.

Kinkiet łazienkowy biały nad umywalkę

Doskonałym miejscem na kinkiet łazienkowy biały jest przestrzeń nad umywalką. Dzięki temu będzie Ci łatwiej codziennie myć przy niej dłonie, twarz, czy zęby. Szczególnie, jeśli na ścianie wisi także lustro. Kinkiet łazienkowy biały możesz zawiesić pojedynczo lub sięgnąć po dwa pasujące do siebie modele. Jeśli zależy Ci na jednym, warto tu wspomnieć o modelu Front 26 Nordlux. Ma on szerokość 26 cm, a jego projekcja i wysokość wynoszą 6,8 cm. Kinkiet jest wyposażony w niewymienny panel LED o klasie energetycznej A+ i żywotności około 25000 godzin.

Stylowe kinkiety do łazienki białe

Stylowe kinkiety do łazienki białe mogą rozjaśnić wnętrze nie tylko łuną światła. Już sam kolor lampy mocno wpływa na wystrój pomieszczenia. Z tego powodu kinkiet łazienkowy biały świetnie nadaje się do ciemniejszych ścian. Takie połączenie będzie prezentowało się modnie i awangardowo, co poprawi komfort domowników korzystających z łazienki. Zwróć uwagę na to, by lampa była dostosowana do używania w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. To bardzo ważne, ponieważ takie właśnie warunki panują w łazience.

Wybierz designerskie lampy

W przypadku kinkietów łazienkowych białych warto sięgać po projekty znanych i cenionych marek. Dzięki temu zyskasz pewność co do ich jakości i trwałości. Kinkiet łazienkowy biały musi być funkcjonalny, a jego utrzymanie w czystości proste. Często sugestie w tym aspekcie podaje sam producent. Dlatego warto zapoznać się z instrukcją obsługi i montażu lampy. Kinkiet do łazienki biały powinien być odporny na wilgoć. Cenną informacją jest też to, jaka żarówka jest z nim kompatybilna i czy jest ona dołączona do zestawu. Zdarza się, że źródło światła jest niewymienne. Kinkiet łazienkowy biały przyda się w pomieszczeniach, które nie mają okien i - co się z tym wiąże - dostępu do promieni słonecznych, które mogłyby doświetlić wnętrze. Wówczas szczególnie cenne są dodatkowe lampy ścienne, które możesz zawiesić na przykład nad lustrem.

Sprawdź również: