Modele drewniane Znaleziono 6 produkty

 • Wyprzedaż!
  55,00zł 38,50zł
 • Wyprzedaż!
  55,00zł 38,50zł
 • Wyprzedaż!
  55,00zł 38,50zł
 • Wyprzedaż!
  55,00zł 38,50zł
 • Wyprzedaż!
  149,00zł 104,30zł
 • Wyprzedaż!
  249,00zł 174,30zł

Modele drewniane - gratka dla kolekcjonerów

Dostępne w ofercie modele drewniane to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Składanie ich jest doskonałą formą rozrywki na długie wieczory. To także sposób na relaks po całym dniu pracy. Modele drewniane występują w różnych kształtach, które są wzorowane m.in. na pojazdach, samolotach, przedmiotach użytku codziennego.

Modele drewniane do sklejania

Modele drewniane do sklejania to często ulubiona zabawka dorosłych. Szczególnie kiedy odpowiadają ich pasjom. Stąd propozycje samochodów, samolotów i statków, które spodobają się miłośnikom pojazdów różnego rodzaju. Nie są to jednak jedyne możliwości, ponieważ modele drewniane mogą również przypominać rzeczy takie jak zegary, akwaria i istoty z bajek.

Modele drewniane do składania niczym puzzle 3D

Modele drewniane to zabawki podobne do puzzli 3D, jednak dedykowane dorosłym. Codzienne przysiadywanie przy ich składaniu pomaga w zrelaksowaniu się i oderwaniu myśli od codzienności.

Modele z drewna na prezent

Polecamy także modele z drewna na prezent. Sprawdzą się jako upominek dla każdego, kto lubuje się w klasycznych formach rozrywki, tym bardziej, jeśli dobierzesz motyw odpowiadający jego pasjom. Modele drewniane po złożeniu mogą stać się ciekawą dekoracją pokoju, dodając osobie odpowiedzialnej za ich powstanie powodów do dumy.

Drewniane modele do sklejania dla dorosłych

Drewniane modele do sklejania dla dorosłych to rozrywka, która cieszy się popularnością od wielu lat. Obecnie spore uznanie zyskują warianty mechaniczne. Są to modele drewniane, które po złożeniu mają ruchomą konstrukcję. Takie zabawki cieszą podwójnie - przy składaniu i podziwianiu danego modelu, ale dodatkowo w późniejszym jego użytkowaniu.

Drewniane modele mechaniczne

Polecamy drewniane modele mechaniczne, których konstrukcja ożywa po złożeniu. Ruchome elementy pozwalają na obserwację ich działania, co daje dodatkową satysfakcję. Tego typu modele drewniane zachwycą każdego.

Statek drewniany do składania, czyli prawdziwa klasyka

Statek drewniany do składania jest prawdziwą klasyką wśród tego typu zabawek. Wiele osób jako dzieci marzyło o posiadaniu takiej konstrukcji. Własnoręcznie złożony model drewniany w formie statku pomoże Ci spełnić pragnienie z dzieciństwa.

Galeon model drewniany jako ozdoba kolekcji

Tradycyjny galeon model drewniany stanie się najważniejszą ozdobą Twojej kolekcji. Szczególnie jeśli będzie jej pierwszym elementem. Modele drewniane w tej formie są idealne do ćwiczenia koordynacji i cierpliwości, które przydają się podczas składania.

Drewniane modele 3D - miniatura prawdziwych przedmiotów

Drewniane modele 3D, które oferujemy, są miniaturami prawdziwych przedmiotów. Dzięki temu każdy kolekcjoner znajdzie wśród nich coś dla siebie. Pasjonaci tej formy rozrywki nieustannie wybierają nowe modele drewniane, których złożeniu poświęcają wiele godzin starannej pracy, by później móc zaprezentować je bliskim.

Zobacz także: