Dywan na taras

Dywan na taras to ciekawe uzupełnienie obszaru przed domem, do którego wyboru zachęcamy. Modny, trwały i wytrzymały design sprawdzi się w tym miejscu doskonale. Dostępnych jest wiele różnych kolorów, spośród których z pewnością uda Ci się wybrać swój ideał. Dywan na taras powinien być odporny na wilgoć i łatwy w czyszczeniu. Dzięki tym cechom wspaniale sprawdzi się na zewnątrz. Polecamy na przykład dywany na taras Pappelina Mono, Fred, Ilda, czy Effi. Każdy z nich cechuje się przemyślanym projektem.

Dywan MONO, Pappelina

Dywan tarasowy

Dywan tarasowy, który znajdziesz w naszej ofercie, z powodzeniem zastąpi sztuczną trawę, sprawiając, że Twoje podwórko będzie prezentowało się atrakcyjnie. Tego typu dodatek to krok w stronę nowoczesnego designu przy jednoczesnym zachowaniu minimalizmu. Dlatego zyskuje na popularności. Dywan na taras może mieć stonowany, neutralny lub szalony kolor. Każdy znajdziesz w naszej ofercie. Zwolennikom praktycznej klasyki spodoba się dywan tarasowy Pappelina Mono w kolorze czarnym. Jego wymiary to 230 cm x 320 cm. Produkty z tej serii są wytwarzane ręcznie.

Dywan MONO, Pappelina

Dywan zewnętrzny na taras

Dywan zewnętrzny na taras musi być odporny na działanie wilgoci. Takie są modele, które znajdziesz w naszym asortymencie. Zdecydowanie, jeśli szukasz solidnego rozwiązania, które zastosujesz przed domem, jest bardzo dobry wybór. Proponujemy efektowne chodniki i dywany na taras. Ich jakość wynika także z precyzyjnej ręcznej produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz m.in. dywan na taras Effi Pappelina Pale Turquoise / Grass Green / Vanilla. Ten model jest wykonywany na zamówienie klienta.

Dywan EFFI, Pappelina

Okrągły dywan na taras

Okrągły dywan na taras to opcja nieco bardziej oryginalna, ozdobna. Będzie stanowiła niezwykle efektowny element wystroju obszaru pod domem. Dywan na taras okrągły może być zarówno mniejszy, jak i większy. Warto jednak pamiętać, że nie zakryje całości tarasu. Mimo, iż z pewnością sprawdzi się, jako miłe dla stóp podłoże, które izoluje od betonu. Okrągły dywan na taras może mieć różne kolory, również te nieco bardziej szalone.

Dywan na taras wodoodporny

Dywan na taras zdecydowanie powinien być wodoodporny. Dzięki temu nie ulegnie zniszczeniu nawet w czasie deszczu. Nowoczesne dywany tarasowe są w pełni bezpieczne również w czasie zmian warunków pogodowych. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz modele produkcji Pappelina. Zwróć uwagę na chodniki na taras z linii Fred. Przykładem ciekawego rozwiązania na podwórze jest dywan Pappelina Fred w kolorze Linen / Vanilla, który jest dostępny w różnych rozmiarach. To ułatwia dobór odpowiedniego modelu na każde podwórze.

Chodnik FRED, Pappelina

Znajdź najlepsze rozwiązanie

W naszej ofercie znajdziesz wiele dywanów na taras, każdy opiera się na praktycznym designie. Wszystkie modele są przeznaczone do stosowania na zewnątrz i występują w różnych kolorach i rozmiarach. Dywan na taras pozwoli ukryć mało atrakcyjny beton lub kostkę brukową. To wielka zaleta, szczególnie jeśli chcesz w prosty sposób odmienić obszar przed domem.

Chodnik VERA, Pappelina

Zobacz także:

Pufadesign

Odpowiedz


*