Stoły wysokie do hokerów Znaleziono 35 produkty

Stoły wysokie z blatem umieszczonym na niestandardowej wysokości zyskują na popularności, ponieważ mają wiele zalet. Powstały one wstępnie z myślą o barach, restauracjach i kawiarniach. Okazało się jednak, że coraz częściej wybierane są do domów i mieszkań. Sprawdź dlaczego.

Jaką wysokość mają stoły barowe?

Najczęsciej stoły barowe oferowane są w dwóch wysokościach - z blatem na około 95 lub 105 centymetrach. Dzięki temu mogą być stosowane razem z hokerami o wysokości siedziska odpowiednio ok. 65 cm i 75 cm. Jest to zwykle powszechnie stosowany standard u wielu producentów stołów wysokich.

Kiedy wybrać stół z wysokim blatem?

Jedną z podstawowych zalet wysokich stołów barowych jest to, że są stworzone do małych przestrzeni. To doskonała alternatywna dla tradycyjnych stołów, ponieważ najczęściej są mniejsze. Zaprojektowano je tak, aby można je było dosunąć do ściany. Równie często wykorzystuje się je do rozdzielenia większej przestrzeni - na przykład tej między kuchnią a salonem. 

Polecamy wybrać stół wysoki wówczas, gdy chcemy zorganizować miejsce do jedzenia na przykład w małej kuchni, w której brakuje nam blatów roboczych. Wysokość stołów barowych sprawia, że są niezwykle wygodne do prac kuchennych. Takie stoły są także świetne w małych mieszkaniach, w których nie ma możliwości zaaranżować jadalni lub wygospodarować na stół miejsca w salonie.

Wysokie stoły do hokerów stanowią też wyjątkowo interesującą alternatywę dla wyspy kuchennej. Co ważne, łątwo schować pod nimi praktyczne stołki barowe, któe nie będą przeszkadzać, gdy z nich nie korzystamy.

Tym, którzy nie chcą rezygnować z walorów tradycyjnej wysokości stołu, ale doceniają też elastyczność, polecamy stoły o elektrycznie regulowanej wysokości. Takim modelem jest na przykład SM30 Skovby. To niezwykle elegancka i praktyczna alternatywa. Ten duży stół dębowy posiada elektrycznie regulowaną wysokość w dużym zakresie od 64 do 110 cm. Dodatkowo jest jeszcze rozkładany!

Poznaj także inne nasze produkty:

Stołki barowe / hokery

Stoły rozkładane

Stoły z nanolaminatem