Marka Paged Znaleziono 15 produkty

Historia powstania firmy Paged

Paged to marka pełna tradycji, będąca jednym z wiodących producentów mebli w Europie, oraz należąca do nielicznego grona producentów mebli giętych. Historia firmy Paged sięga roku 1881. Michael Thonet - stolarz z Nadrenii w XIX w rozpoczął doświadczenia nad gięciem drewna bukowego. Zauważył On, iż poszczególne elementy drewniane po wygięciu i oddziaływaniu na nie pary, a następnie osuszeniu w próbnikach zachowują pożądane kształty, a ponadto drewno staje się trwalsze. Tak rozpoczęła się historia marki Paged.

Paged – producent stylowych mebli godny zaufania

Dzięki najwyższej klasie surowcom wykorzystywanym w procesie tworzenia oferowanych elementów, można uznać firmę Paged za synonim najwyższej jakości. Co więcej, meble spod znaku Paged produkowane są w Polsce – firma posiada fabryki w Jasienicy, oraz Sędziszowie Małopolskim. Fakt ten stanowi dodatkowy atut producenta, którego akcesoria same w sobie świadczą o niebywałej precyzji, od projektu, aż po wykonanie. Każda z dostępnych linii mebli Paged cechuje się niepowtarzalnością i niezwykle przemyślanym funkcjonalnym designem. Niezależnie od potrzeb, wszyscy klienci są w stanie odnaleźć te idealne meble, które doskonale wpasują się dane wnętrze.

Marka Paged – wyjątkowa oferta, która spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania klientów

Dla marki Paged zadowolenie każdego z klientów jest priorytetem. Dlatego też, dostępne krzesła, stoły i fotele zostały stworzone tak, by każdy z pełną satysfakcją mógł korzystać z mebli na co dzień. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach akcesoria stanowią dumę producenta, który nadal rozwija swoją ofertę. Co warte podkreślenia, Paged współpracuje z wieloma cenionymi projektantami, którzy odpowiedzialni są za rozbudowę listy produktów, jakie mogą nabyć klienci. Wśród modeli mebli dostępnych u producenta znajdują się te łączące w sobie w zaskakujący sposób klasykę z nowoczesnością, co z łatwością można zakwalifikować do wyróżniających firmę cech. Ponadto, dzięki właśnie tak skonstruowanej filozofii marki, produkty opatrzone logo Paged trafiają do jeszcze większej grupy osób, które z zadowoleniem wykorzystują je w swoich domach. Funkcjonalność i nietuzinkowy styl mebli Paged zasługuje na pełnię uznania.

- Krzesła Paged

Produkty Paged

- Meble Paged