Lampy papierowe Znaleziono 44 produkty

Lampy z papieru. Wyczaruj z nich prawdziwe dzieła sztuki

Lampy z papieru to ciekawy pomysł na lekkie uzupełnienie każdego wnętrza. Przy odrobinie fantazji stworzysz z nich niepowtarzalne perełki: które nie tylko oświetlą, ale też ozdobią twoje mieszkanie. Co będzie potrzebne? Lampa z papieru, trochę wolnego czasu plus odrobina inwencji twórczej. Do dzieła! Dlaczego lampy z papieru są tak chętnie wybierane przez urządzających wnętrza? Lampa z papieru zazwyczaj wykonane są z ekologicznych materiałów – na przykład papieru ryżowego. Kupując taki atrybut masz pewność, że przy okazji nie zaśmiecasz środowiska. Na dodatek to świetna baza do wykreowania niepowtarzalnych, i co najważniejsze, funkcjonalnych ozdób do domu czy mieszkania.

Lampy z drewna

Lampy betonowe

Lampa z papieru. Nowoczesne oświetlenie z charakterem

Niezależnie, czy zdecydujecie się na papierowe lampy wiszące do salonu czy stojące lampy do salonu – warto je samodzielnie udekorować. Dzięki temu, że lampy z papieru ozdobicie sami – będziecie mieli pewność, że nigdzie na świecie nikt nie będzie miał identycznego oświetlenia. Kuszące? To nie jedyna dobra wiadomość. Jedno jest pewne - designerskie lampy z papieru na pewno wzbudzą zachwyt u wszystkich waszych gości. Czym ozdobić? Wyciętymi z gazet równymi kółkami – przyczepionymi jedno przy drugim, koronką, nitką – warto poszperać w Internecie. Pomysłów jest cała masa.

Dla kogo lampy z papieru?

Papierowe lampy do sypialni lub dla odmiany - lampy wiszące do sypialni z papieru świetnie sprawdzą się na przykład w minimalistycznych skandynawskich wnętrzach. To również dobry pomysł na oświetlenie lub doświetlenie – wybierając papierowe kinkiety i lampy ścienne – pokoju dziecka. Tym bardziej, że wystarczy niewiele, by ze zwykłej lampy – kuli z papieru stworzyć kolorową rybę, lwa czy innego barwnego stwora. Koniecznie spróbujcie sami. Jeśli poszukujesz wyjątkowych lamp to sprawdź także:

Lampy industrialne

Lampy skandynawskie