Lista produktów producenta: Normann Copenhagen

Produkty tworzone przez markę Normann Copenhagen to unikalne i niepowtarzalne wzory mebli czy oryginalne akcesoria użytku codziennego, w bardzo niecodziennym wydaniu. Tworzone tylko z materiałów najlepszej jakości, utrzymane są w nietuzinkowym stylu skandynawskiego designu i wzornictwa, które cenione jest na całym świecie.


Poza wyjątkowym wyglądem produktów od Normann Copenhagen otrzymujemy również produkty proste, piękne i niezwykle funkcjonalne. W produkcji dominują takie materiały jak drewno, szkło, tworzywa sztuczne i pastelowe barwy, które nadają wnętrzom naturalnego, domowego ciepła. To co wyróżnia artykuły duńskiej marki, to przede wszystkim nowoczesna interpretacja formy i zabawa designem, która w rękach prawdziwych artystów z Normann Copenhagen może przyjąć najróżniejsze kształty, rozmiary i wzory produktów dobrze wszystkim znanych i używanych na co dzień.


W ofercie sklepu Pufa Design znalazły się designerskie sofy, krzesła, szafki, stoliki kawowe, a także lampy skandynawskie czy niezwykłe akcesoria do kuchni utrzymane w charakterystycznym stylu skandynawskim, jednak zaskakujące formą i wykonaniem.