Kinkiety do łazienki Znaleziono 24 produkty

Kinkiet do łazienki LED - czyli nowoczesny styl na co dzień

Nowoczesne, ledowe kinkiety do łazienki posiadają kilka przypisanych im funkcji. Przede wszystkim oświetlają pożądane miejsce, choćby lustro, czy dekoracyjne elementy wykończenia wnętrza łazienki, by podkreślić ich atuty. Dają światło dostatecznie mocne, punktowe lub rozproszone, które bardzo poprawia widoczność przy codziennych czynnościach, szczególnie takich, które wymagają precyzji czy staranności. Kinkiety łazienkowe LED to również element dekoracyjny sam w sobie. Nowoczesny design, unikalne kształty, różnorodne materiały i kolorystyka, a także wyjątkowa, niezwykła harmonia, którą tworzy strumień światła pochodzący z kinkietu, nadają łazience absolutnie wyjątkowego charakteru. W naszej ofercie można znaleźć małe arcydziała, jak np. kinkiety projektu Jean-Edouard'a Cistacq'a, które niemal przełamują grawitację. Tworzą wrażenie, jakby klosz wykonany z dmuchanego szkła niemal krążył wokół mosiężnego pierścienia. Sprawia to wyjątkowy efekt. Niezwykłe wrażenie tworzą także przykładowo kinkiety łazienkowe z kolekcji Plus, które kierują swoje rozproszone światło zarówno w stronę podłogi, jak i sufitu jednocześnie, tworząc niezwykły efekt świetlny na powierzchni ściany. Dzisiejsze możliwości oraz rozwiązania technologiczne zastosowane w kinkietach łazienkowych, pozwalają na udekorowanie swojej łazienki praktycznie w dowolny sposób - ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.

Kinkiet z kryształkami do łazienki? Czyli wiele stylów oraz modeli

Bardzo dużym zainteresowaniem mogą pochwalić się kinkiety z kryształkami, które wyglądają niezwykle luksusowo, elegancko oraz bogato. Kryształy montowane są w różny sposób, często na całej powierzchni kinkietu łazienkowego, jednak także np. na metalowych elementach. Światło padające przez takie kamienie lub np. szkło wymodelowane na taki kształt jest zdecydowanie bardziej rozproszone. Odbija się od ostrych krawędzi oraz pada nierównomiernie, a więc pomieszczenie jest i oświetlone i zarazem w wyciszającym półcieniu. Taki kinkiet łazienkowy nadaje wręcz romantycznej, intymnej atmosfery, zdecydowanie relaksuje i pozwala odpocząć po ciężkim dniu.

Praktyczne i eleganckie kinkiety łazienkowe z wyłącznikiem i nad szafkę

Kinkiety łazienkowe z wyłącznikiem lub kinkiety łazienkowe montowane w różnych miejscach – jak m.in. pozłacane kinkiety nad szafkę – posiadają także dużą grupę odbiorców. Właśnie dlatego wykonywane są w różnych stylach (np. śródziemnomorskim); motywach (m.in. z użyciem nietypowych materiałów); kolorach (jak np. czarny kinkiet do łazienki); czy też z dodatkami lub bez nich. Najbardziej nowoczesne lampki charakteryzują się nietuzinkowymi kloszami lub kształtami wykonania, dlatego spotkać możemy je w różnych postaciach oraz formach.

Sprawdź:

Kinkiety do kuchni

Kinkiety do salonu

Przełamanie kilku epok? Retro kinkiety, jako idealne lampki do mniejszej toalety i dużej łazienki

Kinkiety do łazienki retro to wyjątkowy design, ale także powrót do dawnych czasów, co tworzy absolutnie niezwykły klimat w pomieszczeniu. Dzisiejsza technologia, stosowane rozwiązania, produkcja i pomysłowość wpływa na możliwość urządzenia i małej, i dużej łazienki bardzo stylowo. Do mniejszych pomieszczeń polecić można zdecydowanie kinkiety do łazienki retro. Są one także idealne do dużych łazienek, natomiast ze względu na fakt, iż są także bardzo często nieduże, niekrzyczące – łatwo dobrać je do ciasnej toalety. To lampki najczęściej zachowane w prostych kształtach, bez kombinacji i przesytu. Natomiast co je wyróżnia na tle innych, nawiązują do kolorystyki i formy znanej w np. starej Europie czy Anglii. W efekcie są wyjątkowo oryginalne oraz atrakcyjne, mają swój charakter i wdzięk. Wprowadzają do pomieszczenia przyjemne, komfortowe warunki, podczas których odczuwamy błogi spokój i możemy, choć na chwilę oderwać się od codzienności. To jedne z najbardziej pożądanych i zarazem vintage lampek łazienkowych. Często występują też, jako kinkiet do łazienki z wyłącznikiem - co jest naprawdę funkcjonalną opcją, natomiast rzadziej spotykaną w nowoczesnych odpowiednikach. Dzięki takiemu powrotowi do np. złotego koloru z elementami przebijającej czerni, czy tzw. brudnej żółci lub szczotkowanego materiału, łazienka nabiera absolutnie unikalnego charakteru. Taki "stary", ale zarazem nowy element łączy się idealnie z całkiem nowoczesnymi kształtami – m.in. bardziej zaokrąglonymi meblami czy wannami. Warto jeszcze wspomnieć, że niesamowity efekt dają również kinkiety nad lustro retro lub montowane na jego powierzchni - są urozmaiceniem, które dobrać można do każdej wielkości łazienki. To przełamanie oraz połączenie kilku epok wygląda nieprawdopodobnie dobrze, stylowo – ale przede wszystkim spełnia swoją rolę doskonałego świetlenia łazienki.

Zobacz także: kinkiety nad lustro, kinkiety do sypialni, kinkiety nowoczesne