Lista produktów producenta: Muuto

Nazwa Muuto pochodzi od fińskiego słowa muutos, które oznacza nowe perspektywy. Idea ta przyświeca projektom marki, łącząc skandynawską tradycję wzornictwa z nowym, oryginalnym spojrzeniem na temat aranżacji wnętrz. Marka Muuto jest silnie związana i zakorzeniona w skandynawskiej tradycji wzornictwa, którą wyróżnia funkcjonalność i trwała estetyka.


Rozszerzając swoje skandynawskie dziedzictwo, poprzez wykorzystanie nowoczesnych materiałów, odważnych wzorów i technik projektowych oraz kreatywnego myślenia, Muuto, zgodnie ze znaczeniem swojej nazwy nadaje nowa perspektywę skandynawskiemu designowi. Przejawem podejścia Muuto do nowoczesnych aranżacji jest ścisła współpraca z wiodącymi projektantami skandynawskiego świata designu, których praca wpisuje się w filozofię marki, mogąc tworzyć projekty nowoczesne, pasjonujące i nietuzinkowe, których nic ani nikt nie ogranicza.


Poznaj kwintesencję skandynawskiego designu, dzięki bogatej ofercie marki Muuto dostępnej w sklepie Pufa Design i wybieraj spośród mebli, oświetlenia i przeróżnych artykułów dekoracyjnych do wnętrz. Sprawdź lampy skandynawskie, stoliki kawowe i wiele więcej z oferty Muuto i twórz niebanalne aranżacje w swoich wnętrzach.


Marka Muuto w Pufa Design