Eko oświetlenie Znaleziono 228 produkty

Lampy i oświetlenie ekologiczne wykonane z materiałów bezpiecznych dla środowiska, ulegających biodegradacji, wytworzone z tworzyw pozyskanych z recyklingu lub materiałów z odzysku, a także lampy do samodzielnego składania, które zmniejszają ilość produkowanych opakowań. Eco design.

Lampy eko - zgodnie z naturą

Potrzeba dbania o środowisko to w obecnych czasach nie tylko trend, ale styl życia, który warto naśladować. W czasie aranżowania wnętrza niejednokrotnie spotkamy się z dużą ilością zużytych opakowań, które pozornie wydają się bezużyteczne. W duchu no waste stworzyliśmy dla Państwa kategorię, w której znaleźć można niepowtarzalne lampy z recyklingu i lampy eko.

Lampy z recyklingu

Wyjątkowość lamp wykonanych z naturalnych materiałów i surowców polega na ich niepowtarzalności. Wybierając lampę wykonaną z kory brzozy, mamy pewność, że Matka Natura wybrała dla każdego abażuru oryginalny wzór. W naszej ofercie znajdują się lampy eko z serii Good and Mojo marki It’s About RoMi, które wykonane zostały z odnawialnych materiałów np. z makulatury czy trocin. Wybierając lampę z tej serii, mają Państwo nie tylko poczucie dbania o Ziemię, ale i o innych. Producent deklaruje, że określona część dochodu przeznaczona zostaje na Fundację Waka Waka, która obdarowuje lampkami solarnymi potrzebujących ludzi w krajach Trzeciego Świata.

Rzuć światło na ekologię

Wybór lamp eko jest tak duży, że każde pomieszczenie w domu czy biurze może zostać oświetlone w sposób ekologiczny i spójny z naturą. W naszej ofercie znajdują się zarówno lampy eko wiszące, stołowe oraz podłogowe. Ich wykończenie może bazować na drewnianych elementach albo w całości zostać wykonane z papieru. Wybierając lampy z recyklingu, mamy pewność, że stajemy się ważną częścią projektu, jakim jest wspólna poprawa warunków na Ziemi.