Lista produktów producenta: Normann Copenhagen

Normann Copenhagen


Produkty tworzone przez markę Normann Copenhagen to unikalne i niepowtarzalne wzory mebli czy oryginalne akcesoria użytku codziennego, w bardzo niecodziennym wydaniu. Tworzone tylko z materiałów najlepszej jakości, utrzymane są w nietuzinkowym stylu skandynawskiego designu i wzornictwa, które cenione jest na całym świecie.


Poza wyjątkowym wyglądem produktów od Normann Copenhagen otrzymujemy również produkty proste, piękne i niezwykle funkcjonalne. W produkcji dominują takie materiały jak drewno, szkło, tworzywa sztuczne i pastelowe barwy, które nadają wnętrzom naturalnego, domowego ciepła. To co wyróżnia artykuły duńskiej marki, to przede wszystkim nowoczesna interpretacja formy i zabawa designem, która w rękach prawdziwych artystów z Normann Copenhagen może przyjąć najróżniejsze kształty, rozmiary i wzory produktów dobrze wszystkim znanych i używanych na co dzień.


Normann Copenhagen i oryginalny styl skandynawski


Produkty Normann Copenhagen to prawdziwy, rdzenny styl skandynawski w odświeżonym wydaniu. Designerzy tej marki łączą elementu rodzimego nordyckiego folkloru z nowoczesnością. Tym, co wyróżnia ich projekty, jest prostota, naturalność oraz wysublimowana kolorystyka. Biel, odcienie szarości i beżu, a także pastele kontrastują z głębokim bordo, granatem, butelkową zielenią, grafitem i czernią. Projekty tworzone dla Normann Copenhagen są dzięki temu dynamiczne i ciekawe. Mają niepowtarzalny charakter, a jednocześnie są uniwersalne i dobrze wpisują się w każdą nowoczesną aranżację.


Dla Normann Copenhagen projektują znani projektanci z całego świata. Marka zrzesza też młode talenty i pozwala rozwinąć skrzydła wschodzącym artystom designerom. Producent wprowadza na rynek meble, lampy i akcesoria dekoracyjne o śmiałym i nietuzinkowym designie.


W ofercie sklepu Pufa Design znalazły się designerskie sofy, krzesła, szafki, stoliki kawowe, a także lampy skandynawskie czy niezwykłe akcesoria do kuchni utrzymane w charakterystycznym stylu skandynawskim, jednak zaskakujące formą i wykonaniem. Zobacz szeroką ofertę producenta Normann Copenhagen: