Kolorowe kable w oplocie Znaleziono 10 produkty

Dekoracyjne zawieszenia do lamp z kablem w oplocie, ozdobne kable, zawiesia do lamp, przewody w oplocie z ceramicznymi i miedzianymi oprawkami.

Kable w oplocie

Decydując się na wykonanie profesjonalnej aranżacji, pamiętajmy, że każdy detal powinien zostać dopracowany. Nierzadko problemem, który napotykamy są nieestetyczne kable. Wybierając kable w oplocie mamy pewność, że niesforne przewody staną się stylowym elementem wystroju. Kable ozdobne stanowią również doskonały dodatek do oprawy świetlnej, która zaprojektowana została w duchu industrialnym.

Stylowe zawieszenie dostępne w naszej ofercie to między innymi dedykowane są między innymi do lamp UMAGE oraz NOSTALGIA LIGHTS. Chromowana oprawka w połączeniu z miedzianym kablem doskonale wpisuje się w surowy styl w salonie albo przełamie stereotypy w eleganckiej kuchni. W ofercie posiadamy podwójne zawieszenie do lamp, które, poza silikonową podsufitką, posiada kable w oplocie tekstylnym.

Kable ozdobne w Twoim wnętrzu

Czy kable ozdobne sprawdzą się w każdym wnętrzu? Zdecydowanie tak. Niełatwe wyzwanie związane z zagospodarowaniem przewodów dotyka zarówno profesjonalnych projektantów wnętrz oraz amatorów- pasjonatów. Ważna kwestią jest zatem, jakie kable w oplocie wybrać. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego produktu zaproponowaliśmy sugerowane przyporządkowanie do stylu, w jakim sprawdzi się lampa, kabel bądź oprawa. Widoczne są one pod zdjęciami na stronie produktu - dzięki temu znacznie łatwiej będzie zdecydować, czy zawieszenie do lamp Rosette sprawdzi się w skandynawskim wnętrzu. Mają Państwo wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!