Lampki nocne do sypialni boho Znaleziono 11 produkty

Jakie lampki nocne wybrać do sypialni boho?

Lampki nocne do sypialni boho to bardzo dobry wybór, szczególnie, kiedy mowa o modelach wykorzystujących naturalne materiały, które będą świetnie komponować się z wszelkimi elementami z drewna i juty, które także zdobią pokój. Warto tu wspomnieć także o neutralnej, często ciepłej kolorystyce, która skupia się wokół beżu, brązu i przełamującej je bieli. Ten fakt może posłużyć, jako inspiracja do wyboru modeli boho. Trzeba jednak zaznaczyć, że niektóre propozycje są barwione na czarno.

Do sypialni boho najlepszym wyborem będą lampki nocne z elementami naturalnych materiałów. Może to być na przykład drewno lub plecionka. Oba tworzywa mogą być stosowane przede wszystkim w ramie i kloszu danego modelu. Jedną z ciekawych propozycji jest lampka nocna boho The Pandan Bazar Bizar, której klosz jest zrobiony właśnie z pandanu, czyli tropikalnej rośliny z rodzaju Pandanus, uprawianej powszechnie w Indonezji. Z kolei podstawa jest wykonana z białej terakoty, czyli oczyszczonej i wypalonej gliny.

Lampka nocna z trawy morskiej

Kolejną propozycją, która doskonale sprawdzi się w sypialni boho, jest lampka nocna z trawy morskiej. To, co konkretnie jest zrobione z tego naturalnego materiału, to klosz. Tego typu wykończenie dodaje lampie lekkości, a sypialni sielskiego klimatu. Jest to niewątpliwa zaleta. Warto wspomnieć, że szczególnie przytulną atmosferę dopełni żarówka o ciepłej barwie światła. Możemy zaproponować taki model w stylu boho The Chalki Bazar Bizar. To właśnie z trawy morskiej jest zrobiony jej klosz. Źródłem światła jest żarówka E27, najlepiej LED. Jeśli chodzi o wymiary, lampa stołowa The Chalki jest wysoka na 45 cm, szeroka na 30 cm i długa na 30 cm.

Wybierając lampkę nocna do sypialni w stylu boho postaw na model z papieru

Możesz także sięgnąć po stylową lampkę nocną zrobioną z papieru. Ta opcja idealna dla osób, które szukają lekkości, eteryczności i odrobiny artyzmu w swojej boho sypialni. Możemy wymienić tu model 375 LE KLINT rozmiar M plisowany. Do wykorzystanych w projekcie pozostałych materiałów należy dębina i metal. Jeśli chodzi o czyszczenie lampy stołowej LE KLINT, wystarczy odkurzyć ją delikatnie szczotką do kurzu. Warto wspomnieć, że dostępne są także inne rozmiary oświetlenia utrzymanego w tej stylistyce.

Zadbaj o klimat w sypialni

Z całą pewnością, stylowe lampki nocne dedykowane do sypialni w styluboho pozwolą Ci stworzyć przyjemny, ciepły i przytulny klimat w pomieszczeniu. To niewątpliwa zaleta, z której warto skorzystać. Najlepszym rozwiązaniem jest sięganie po naturalne materiały. Do takich propozycji należą m.in. trawa morska, pandan, papier i drewno. Co warto podkreślić, lampki nocne do sypialni boho można zaliczyć do grona oryginalnych projektów. Z tego powodu cieszą się zainteresowaniem wielu osób, które odnajdują w sobie cechy indywidualistów i artystów. Na szczęście, wybór takiego oświetlenia jest pokaźny.

Sprawdź także inne produkty: