Nowoczesne lampy ogrodowe Znaleziono 89 produkty

Nowoczesne lampy ogrodowe to funkcjonalność połączona z nowatorskim designem

Nowoczesne oświetlenie ogrodowe spełnia dwie ważne funkcje – użytkową i estetyczną. Nowoczesne lampy ogrodowe wpisują się w obecne trendy obowiązujące w architekturze krajobrazu. Ich nietuzinkowy wygląd uczyni twój ogród oryginalnym miejscem do spotkań ze znajomymi i przystanią do odpoczynku przy lampce wina. Obowiązujący nurt oświetleniowy w architekturze ogrodowej opiera się na głównie na surowych, kanciastych formach, na przykład lampy na bazie prostopadłościanów czy na prostokątnych i kwadratowych stelażach. Nie brakuje także nowoczesnych lamp ogrodowych na planie kuli czy efektownych lamp typu bańka.

Wyróżnij swój ogród jedną z nowoczesnych lamp ogrodowych

Oferta naszego sklepu obejmuje nowoczesne oświetlenie ogrodowe zgodne z obowiązującymi trendami. Przenośne lampy oprócz minimalistycznej stylistyki mają szerokie zastosowanie, dzięki obecnym uchwytom, które można z łatwością przenosić. Stojące i wiszące nowoczesne lampy ogrodowe w kształcie asteroid dopasują się do ozdobnych głazów. Regularne formy eliptycznych lamp przypadną do gustu osobom ceniących regularne, łagodne kształty, a nowoczesna lampa ogrodowa typu bańka przykuje uwagę niejednego gościa. Należy podkreślić, że nasze nowoczesne oświetlenie ogrodowe odporne jest na wilgoć i inne warunki atmosferyczne, dlatego znajduje szerokie zastosowanie jako oświetlenie zewnętrzne w ogrodach, altankach i balkonach.

Nowoczesne lampy ogrodowe stojące – wyjątkowy element architektury ogrodowej

Nowoczesne lampy ogrodowe stojące doświetlą elementy, które pragniemy wyróżnić – obrzeża trawnika, wejście do domu lub do ogrodu. Białe i czarne lampy ogrodowe w postaci słupków doświetlą pożądany element architektury ogrodowej, emitując delikatne światło, którego źródło znajduje się na szczycie słupka. Nowoczesne lampy ogrodowe stojące swoją stylistyką często nawiązują do małych latarni ulicznych. Światło takiej lampy pochodzi ze szklanego klosza obudowanego metalowymi elementami. Taki typ lampy ogrodowej przywodzi na myśl eleganckie latarnie, które oświetlają drogę podczas wieczornych i nocnych spacerów.