Kinkiety do salonu podwójne Znaleziono 17 produkty

Kinkiety do salonu podwójne - jakie wybrać?

Kinkiety do salonu podwójne to bardzo ciekawa wersja lamp ściennych, która powstała z połączenia dwóch elementów, z których każdy roztacza światło. Takie modele mogą w zależności od Twoich potrzeb występować na ścianie pojedynczo lub w duecie. Ważne jest to, by dobrać kinkiety do salonu podwójne przez wzgląd na zapotrzebowanie na siłę oświetlenia. Dlatego też takie propozycje sprawdzą się doskonale w domach osób szczególnie wymagających, na przykład miłośników wieczornej lektury.

Kinkiety do salonu podwójne - jedna, czy dwie lampy naraz?

Jeśli chodzi o kinkiety do salonu podwójne, możesz zdecydować się zarówno na jedną lampę, jak i dwie, które powiesisz obok siebie na ścianie. Wiele zależy jednak od konkretnego modelu, na jaki się zdecydujesz. Dla przykładu kinkiet Trip LEDS C4 czarno-złoty będzie dobrze prezentował się, jeśli wystąpi w salonie w duecie. Wariant ten jest wykonany ze stali, aluminium, a dyfuzor ze szkła. Obie połowy mają średnicę 46 cm.

Kinkiety podwójne do salonu w stylu nowoczesnym

Nowocześnie urządzone salony to idealne tło dla podwójnych kinkietów. Szczególnie tych o niecodziennej, oryginalnej i futurystycznej formie. Dzięki temu będą prezentować się spójnie z otoczeniem. Do takich kinkietów do salonu podwójnych możemy zaliczyć model ARIGATO DOUBLE WALL LONG/SHORT biały z odłączanym przewodem, dzięki któremu masz dwie możliwości podłączenia lampy. Dwa ramiona mają możliwość osobnej rotacji, co jest dużym ułatwieniem, kiedy chcesz skierować światło w wybranym kierunku. Biały kinkiet do salonu podwójny sprawdzi się na przykład nad kompletem wypoczynkowym, fotelem lub przy kąciku czytelniczym i stojącym w nim regale z książkami.

Mały kinkiet do salonu podwójny

Małe kinkiety do salonu podwójne idealnie sprawdzą się do powieszenia nad lustrem, jeśli z jego pomocą planujesz powiększyć wnętrze. To sprawi, że ta praktyczna ozdoba będzie jeszcze bardziej funkcjonalna, a Ty będziesz mógł w dowolnej chwili się przejrzeć. Kinkiety do salonu podwójne warto umieścić na wysokości wzroku, tak by było wygodnie. Mniejsze modele sprawdzą się w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni lub takich, gdzie na ścianach znajdują się już inne dekoracje. Jedną z możliwości jest kinkiet Duo ENOstudio złoty wykonany ze stali i szkła akrylowego. Jego wymiary to 31 cm wysokości, 20 cm szerokości i 3,5 cm głębokości. Średnica elementu mocującego wynosi 11 cm.

Ważna jest praktyczność

W przypadku kinkietów do salonu podwójnych liczy się praktyczność. Dlatego warto wybrać model, który dobrze rozprasza światło i dobrać do niego odpowiednią do własnych preferencji żarówkę, która daje łunę w barwie chłodnej, ciepłej lub neutralnej. Dobrym rozwiązaniem są też reflektory, takie jak Valon-2 DTW Zuiver czarny, który współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami, do których należą Niko 310-01900, Tronix 2150-131 i inne wyszczególnione przez producenta. Pamiętaj, że kinkiety do salonu podwójne sprawdzą się zarówno w pojedynkę, jak i w duecie z identycznym modelem. Ważne jest, by równomiernie oświetlały pomieszczenie.

Zobacz również: