Dekoracja domu - dekoracje salonu Znaleziono 1592 produkty

W ofercie Pufa Design dostępne są artykuły dekoracyjne do salonu, kuchni, sypialni i każdego innego pomieszczenia, które sprawią, że Twoje wnętrze nabierze pełni wyrazu i charakteru. Znajdziesz tu nowoczesne dodatki do domu takie jak m.in. plakaty i grafiki na ścianę, poduszki oraz poduchy do siedzenia, świeczniki, plecione dywany, chodniki i najróżniejsze, designerskie dekoracje. Detale, które stanowią o całości aranżacji Twoich wnętrz.

Dekoracje do domu stanowią nie tylko uzupełnienie, ale często mają decydujący wpływ na charakter i odbiór pomieszczenia. Niezależnie od tego, w jakim stylu będzie ono urządzone; nowoczesnym, skandynawskim, czy industrialnym, odpowiednio dobrane nowoczesne dodatki domu podkreślą to co w nim najistotniejsze. W ofercie Pufa Design znajdziesz zarówno dekoracje drobne, w postaci doniczek, świec lub wieszaków na klucze, jak również designerskie plakaty, grafiki i obrazy do zawieszenia na ścianie, lustra, gazetowniki, pledy, tapety ścienne i wszystko czego we wnętrzu możesz potrzebować.

 

Nowoczesne dodatki do domu w sklepie Pufa Design

Dekoracje salonu tworzone z myślą o wnętrzach nowoczesnych, a jednocześnie przytulnych i z charakterem to coś, czego nie może zabraknąć w Twoim domu! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą nowoczesnych dekoracji do domu przygotowaną przez Pufa Design i skorzystania z propozycji takich marek jak: Muuto, Normann Copenhagen, Pappelina, Menu, Zuiver i wielu innych.

Dekoracje do domu i salonu. Stwórz swoją przestrzeń na własny sposób 

Wybierz takie dekoracje do domu i salonu, dzięki którym zawsze – z pracy, uczelni, podróży - będziesz wracać do swojego ulubionego miejsca na ziemi. Dekoracje do domu i salonu, jak dobrać, by pasowały do każdego wnętrza? W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne artykuły dekoracyjne wyróżniające się modnym, ciekawym wzornictwem: między innymi dywany, chodniki, donice, świeczniki, lustra, pledy, czy pufy i siedziska. Jak dobrać dodatki do domu i salonu, by stworzyć spójną i harmonijną aranżację? Każdy dom jest wyjątkowy, bo tworzą go ludzie, którzy w nim mieszkają. Dlatego, dekoracje do domu i salonu zawsze dobieraj tak, by jeszcze bardziej podkreślić atmosferę tego miejsca. Oczywiście, jest kilka aspektów, na które należy zwrócić uwagę, wybierając dodatki do domu. Znając je, dekorowanie własnych czterech kątów stanie się nie tylko przyjemnością, ale również ciekawym wyzwaniem – a efekt końcowy z pewnością docenią nie tylko domownicy, ale także wszyscy odwiedzający dom goście. 

Dodatki do domu – po pierwsze harmonia

Zanim na dobre zabierzesz się za gromadzenie dekoracji do domu – przemyśl dokładnie, jaki efekt chcesz uzyskać. Jedno jest pewne – całość musi być spójna. Z pewnością nie sprawdzą się przypadkowo postawione obok siebie przedmioty – kupione kiedyś z etykietką „jeszcze może się przydać”. Nie tędy droga – dekorowanie domu zacznij od... planowania. 

- Żarówki ozdobne

- Grafiki na ścianę i dekoracje

Stwórz szkic pomieszczeń, które chcesz wzbogacić o nowoczesne dekoracje do domu i – krok po kroku – nanieś na nie kolejne ozdoby. Skreślaj, koryguj, zmieniaj – tak długo aż efekt Cię zachwyci. Następnie, postaw na jeden, maksimum dwa kolory bazowe – które będą dominowały we wszystkich dekoracjach do domu. Zbyt nudno? Spokojnie, następnie uzupełnisz je o korespondujące z nimi barwy dodatkowe. To przestrzeń, gdzie możesz poszaleć – zainwestować w nonszalanckie kontrasty. Na przykład na tle jednolitych ścian świetnie będą wyglądać barwne poduszki – jak dostępna w naszym sklepie poducha „Tile Muuto”. Jej wełniana poszewka przyciąga spojrzenia nie tylko dzięki modnym kolorom, ale również za sprawą ciekawego wzoru, który sprawia wrażenie trójwymiarowej struktury.

Dekoracje do salonu – zainspiruj się

Zanim na dobre zabierzesz się za dopieszczanie serca domu – salonu, i uzupełnianie go o efektowne dekoracje do domu – zainspiruj się. Koniecznie poszukaj inspiracji w internecie, przejrzyj magazyny branżowe, zainstaluj w telefonie jedną z licznych, dostępnych na rynku aplikacji o dekorowaniu. Tak, by ostatecznie mieć pewność, w jakim stylu chcesz wybrać dekoracje do domu i salonu. 

Na co zwrócić uwagę kupując dodatki do salonu?

Bardzo modna ostatnimi czasy jest dekoracja jednej ściany w salonie – wyjątkowo prezentują się designerskie plakaty na ścianę zdobione wyselekcjonowanymi tekstami – szczególnie efektownie wyglądają na tle jednolitych – ciemnych lub jasnych, ścian. Wyraźnie akcentując jedną ścianę salonu, dobierz pozostałe dodatki: dekoracyjne poduszki na sofę, zasłony, świece, donice – tak, aby nawiązywały do niej kolorystycznie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór dodatków, w tym dekoracji na stół do salonu, które wkomponują się w wybrany przez Ciebie styl przewodni wnętrza: glamour, skandynawski, prowansalski, art deco czy nowoczesny. Wybór należy do Ciebie – dobierz dodatki do domu i mieszkaj tak jak lubisz.