Szkatułki na biżuterię Znaleziono 4 produkty

  • Wyprzedaż!
    319,00zł 223,30zł
  • 319,00zł
  • 455,00zł
  • 275,00zł

Szkatułki na biżuterię

Szkatułki na biżuterię to niezbędnik każdej elegantki, który ułatwia przechowywanie ozdób. Niezależnie od tego, jakie dodatki nosisz na co dzień, z pewnością docenisz praktyczną skrytkę. Warto wspomnieć, że niektóre szkatułki na biżuterię są dedykowane także małym i nieco starszym dziewczynkom, które właśnie zaczynają odkrywać świat ozdób do ciała, takich jak kolczyki, naszyjniki.

Szkatułka na biżuterię dla dziewczynki

Szkatułka na biżuterię dla dziewczynki powinna być wyjątkowa. Z jednej strony warto zadbać o jej praktyczność, z drugiej - o nietuzinkowy design. Szkatułki na biżuterię dla dziewczynki mogą przypominać postacie z bajek lub zwierzątka, czego przykładem jest misa z pokrywką Żaba Spring Copenhagen.

Duża szkatułka na biżuterię

Duża szkatułka na biżuterię przyda się każdej kolekcjonerce drobiazgów. Ważne jest to, by skrytka pomieściła wszystkie zgromadzone wyroby jubilerskie i chroniła je przed kurzem, czy splątaniem w przypadku naszyjników. Dlatego warto wybierać szkatułki na biżuterię z wydzielonym miejscem na łańcuszki.

Elegancka szkatułka na biżuterię

Elegancka szkatułka na biżuterię stanie się ozdobą toaletki. Co więcej, pomoże sprytnie zgromadzić w jednym miejscu wszystkie pierścionki, łańcuszki, kolczyki i bransoletki. Taką szkatułką na biżuterię jest na przykład lustro ze szkatułką Mirror Box Spring Copenhagen, które jest maksymalnie wygodne w użyciu.

Szkatułka na kolczyki

Warto także zainteresować się osobną szkatułką na kolczyki, szczególnie jeśli namiętnie je kolekcjonujesz. Dzięki temu uda Ci się je wygodnie przechowywać.Szkatułka na biżuterię dedykowana konkretnym ozdobom to sposób na uporządkowanie zbiorów.

Szkatułka na pierścionki

Możesz także zdecydować się na szkatułkę na pierścionki. Dedykowane przegródki zapobiegną ich zgubieniu się, ponieważ ozdoby będą porządnie w nich osadzone. Szkatułka na biżuterię tego typu to wygoda, którą warto rozważyć.

Srebrna szkatułka na biżuterię

Inną opcją jest srebrna szkatułka na biżuterię. Z pewnością taki model przyciągnie do siebie uwagę. Niektóre tego typu modele nawiązują do stylistyki retro lub vintage, co dodaje im jeszcze więcej charakteru.

Kasetki na biżuterię

Kasetki na biżuterię to coś, co zdecydowanie warto mieć. Mniejsze lub większe - możesz dostosować je do swoich potrzeb i do wielkości swojej prywatnej kolekcji ozdób. Zwróć uwagę na to, by szkatułka na biżuterię miała porządne zamknięcie.

Szkatułka na naszyjniki

Szkatułka na naszyjniki jest zaprojektowana tak, by zapobiegać plątaniu się ozdób. Z tego powodu jest unikalna i warta zakupu. Szkatułka na biżuterię w tym stylu stanie się świetnym uzupełnieniem toaletki.

Szkatułka na łańcuszki

Szkatułka na łańcuszki ma na ogół miejsce do zaczepienia łańcuszka i kieszonkę na wisiorek. Dzięki temu ozdoby nie plączą się ze sobą, a zawieszki dodatkowo nie się nie kurzą. To ogromna zaleta takiej szkatułki na biżuterię. Zdecydowanie warto rozważyć jej zakup jeśli należysz do miłośniczek naszyjników.

Szkatulka na pierscionki

Szkatułka na pierścionki na ogół jest wyposażona w przegródki, w które wtyka się obrączki. Dzięki temu dodatki nie przemieszczają się w kasetce. Taka szkatułka na biżuterię to także bardzo wygodna opcja na podróż.

Zobacz także: