Stoliki do kawiarni Znaleziono 304 produkty

Jakie stoliki do kawiarni wybrać?

Podczas wybierania stolików do kawiarni masz sporą dowolność. Drewniane, z marmurowym lub szklanym blatem, okrągłe, kwadratowe i wiele więcej – to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Funkcjonalne stoliki do kawiarni pozwalają na ustawienie napojów dla kilku gości, chociaż mniejsze – przeznaczone dla jednej osoby – także okazują się przydatne. Dlatego rozsądne wydaje się zestawianie ze sobą dwóch rodzajów mebli. Nowoczesne stoliki do kawiarni odznaczają się nietuzinkowym, często fantazyjnym projektem i solidnym wykonaniem. Taki jest model marmurowy Vitro produkcji marki Bolia. Jego krzyżująca się stalowa podstawa odpowiada za efektowność jego wyglądu. Stolik ten wydaje się wręcz doskonałym uzupełnieniem stylu skandynawskiego, na jaki decyduje się obecnie wiele osób. Wybierając produkty dostępne na naszej stronie, zyskujesz pewność, co do jakości ich wykonania oraz niewątpliwej dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą designerskich stolików do kawiarni.

- Meble do kawiarni

- Stoły do restauracji

- Krzesła do kawiarni

Industrialne stoliki do kawiarni – jak wprowadzić w przestrzeń loftowy klimat?

Stylistyka loftu jest aktualnie mocno osadzona w trendach wnętrzarskich. Przy pomocy oferowanych przez nas industrialnych stolikach do kawiarni, możesz wprowadzić ją do środka swojego lokalu. Klienci z pewnością docenią tę pomysłowość połączoną z oryginalnym zamysłem. Jednym z idealnych stolików do kawiarni tego typu jest produkowany przez markę Umage wariant My Spot Steel. Za niebywałą trwałość jego konstrukcji odpowiedzialne są lity dąb i fornirowana sklejka dębowa.

Stoliki kawowe

Hoker tapicerowany

Kawiarniany stolik z możliwością ładowania urządzeń przez USB?

Dodatkowo, ten loftowy stolik do kawiarni wyróżnia się nowoczesnością i innowacyjnością – posiada możliwy do zdemontowania zasilacz USB, który pozwala na ładowanie kilku urządzeń jednocześnie. Twoi klienci z pewnością docenią tę funkcję. Przyjrzyj się zgromadzonej na naszej stronie internetowej ofercie i dobierz najlepsze stoliki do kawiarni, jakie wzbogacą wnętrze twojego lokalu, stając się jego integralną częścią.

Nowoczesne krzesła

Meble ogrodowe

Lampy ogrodowe

Lampy stołowe do jadalni