Latarnie ogrodowe Znaleziono 10 produkty

Latarnie ogrodowe - efektowny sposób oświetlenia podwórza

Latarnie ogrodowe różnych rozmiarów to jeden ze sposobów na rozświetlenie podwórza. Ulokowane w wybranym miejscu, rzucają łunę, która znacząco ułatwia spędzanie wieczoru przed domem. Dostępne są zarówno mniejsze, jak i większe modele, z których każdy daje odpowiednią dozę światła. Latarnie ogrodowe są także wyjątkowo stylowe - Twoje podwórze z pewnością wyróżni się na tle pozostałych, zyskując niebanalny charakter, który zachwyci każdego, kogo zaprosisz do siebie.

Jakie latarnie do ogrodu wybrać?

Latarnie ogrodowe mogą zdobić podwórze w pojedynkę lub też jako zestaw składający się z kilku egzemplarzy. Dzięki temu efekt jaki uzyskasz może być całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. W zależności od projektu podwórza, latarnie do ogrodu mogą być mniejsze lub większe - warto pamiętać, że ich wysokość wpłynie także na Twoją wygodę. Tuż przy tarasie możesz ulokować niewielkie latarnie ogrodowe, z kolei w głębi terenu - wyższe warianty. Jednym z proponowanych modeli jest latarnia Birk Nordlux w kolorze białym. Została wykonana z solidnego aluminium i tworzywa sztucznego. Jej minimalistyczny design uzupełni każde podwórko.

Latarnie ogrodowe metalowe to prawdziwa klasyka

Bez wątpienia, latarnie ogrodowe metalowe cieszą się ogromną popularnością. Wszystko za sprawą solidności, wytrzymałości i wiążącej się z nimi praktyczności. Takie latarnie ogrodowe cechują się także wielką dowolnością w zakresie projektu - występują w różnorodnych stylistykach. Dlatego też, jeżeli szukasz czegoś oryginalnego, latarnie ogrodowe metalowe przypadną Ci do gustu. Do ciekawych przykładów należy model Blokhus Nordlux o kształcie przypominającym klasyczne latarnie. Z całą pewnością, wariant ten zalicza się do grona unikalnych.

Latarnia ogrodowa wysoka idealnie sprawdzi się w głębi podwórza

Jeżeli jesteś właścicielem posesji sporych rozmiarów, latarnia ogrodowa wysoka to propozycja idealna dla Ciebie. Umiejscowiona w głębi ogrodu, oświetli go, prezentując się przy tym niezwykle okazale. Wybierając klasyczne wersje wysokich latarni ogrodowych, możesz uzyskać szykowny rezultat oraz podwórze, na którego obszarze z radością odpoczniesz. Lampa ustawiona w centralnym punkcie posesji doda jej uroku, a także będzie niezwykle praktycznym i użytecznym elementem. Z całą pewnością, każdy, kto Cię odwiedzi, zauważy intrygującą latarnię ogrodową wysoką, która równomiernie rozprasza światło.

Latarnia ogrodowa nowoczesna - na co zwrócić uwagę?

Wybierając latarnię ogrodową nowoczesną, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze, lampa powinna być porządnie wykonana i odporna na czynniki atmosferyczne, takie jak, np.: deszcz lub śnieg. Dobrze jest także skupić się na promieniu światła - ważne, by był odpowiednio rozległy. W przypadku latarni ogrodowych istotny jest także design. Oświetlenie często stanowi główną dekorację posesji, dlatego powinno być dekoracyjne. Kierując się tymi sugestiami, uda Ci się znaleźć idealną latarnię ogrodową.