Lampy Vertigo Znaleziono 9 produkty

Czym wyróżniają się lampy kapelusz Vertigo?

Lampy Vertigo tworzone są przez francuską markę specjalizującą się w tworzeniu efektownych dodatków wnętrzarskich, w tym produktów przywodzących na myśl elementy garderoby pochodzące z wybiegów haute couture, gdzie stawia się na wysublimowane krawiectwo. Lampa w stylu Vertigo nawiązuje wyglądem do kapeluszy z obszernym rondem o lekkiej formie. Przypominają one nakrycia głowy wielkich gwiazd, takich jak Audrey Hepburn, która jest ikoną nie tylko kina, ale także mody. Od lat widzimy inspirację pochodzące ze światowych wybiegów, czego przykładem są wspomniane powyżej modele oświetlenia.

Żyrandol Vertigo jest wyjątkową dekoracją każdego pomieszczenia

Niewątpliwie lampy Vertigo pięknie prezentują się w każdym wnętrzu. Mimo że mają one okazałe wymiary, to prezentują się nad wyraz lekko. Taki efekt uzyskano dzięki ułożonym koncentrycznie wąskim pasom. Dzięki temu są one na tyle uniwersalne, że sprawdzają się zarówno w małych pomieszczeniach, jak i tych o dużym metrażu. W miejscu mocowania żarówki do gwintu widoczny jest elementy przypominający koszyczek, który osłania źródło światła, ale co istotne całość nie jest zabudowana w pełni, przez co światło daje wyjątkowy efekt w całym pomieszczeniu. Tworzymy w ten sposób wnętrze lekkie, a przy tym nowoczesne i bardzo przytulne, w którym chętnie będziemy spędzać czas.

Kolory dostępnych produktów pozwalają z łatwością dopasować je do każdego wnętrza

Produkty oferowane przez markę Petite Friture wyróżnia niebanalny design przy zachowaniu uniwersalnych barw, które pozwalają dostosować dodatki do wystroju wnętrz. Jeśli wybrane pomieszczenie chcemy optycznie powiększyć, najlepiej sprawdzi się biała lampa Vertigo, która ze względu na swoją barwę pasuje do każdego typu wystroju. Z powodzeniem można zastosować ją do pokoju w stylu skandynawskim, czy boho, ale pięknie wygląda również na tle nowoczesnych wnętrz utrzymanych w ciemnych barwach. Marka oferuje także dodatki w kolorze miedzi – one z kolei dobrze sprawdzą się w mocnych pomieszczeniach, na przykład loftowych lub retro. Warto zwrócić uwagę także na czarne lampy Vertigo, które idealnie prezentują się w wielu stylach aranżacji. Najlepiej komponują się one z białymi meblami i dodatkami, tworząc razem ponadczasową kompozycję utrzymaną w biało-czarnej stylistyce. Ponadto dopełniają one pomieszczenia utrzymane w barwach o ciemnej tonacji.

Prosty sposób montażu to cecha wyróżniająca

Wiszące lampy Vertigo wyróżniają się łatwym sposobem montażu, który możemy przeprowadzić samodzielnie. Po rozpakowaniu produkt rozkłada się i łączy za pomocą niewielkiego elementu dołączonego do zestawu. Następnie całość mocuje się do długiego przewodu i wkręca wybraną żarówkę. Finalnie całość prezentuje się jak okazały kobiecy kapelusz.

Wybierz lampę Petite Friture dostępną w sklepie internetowym Pufa Design

Lampy Pettite Friture dostępne są w ofercie internetowego sklepu Pufa Design. Polecamy m.in. modele Vertigo przypominające kapelusze, nadające wnętrzom zupełnie innego wyrazu. Wybierając wspomniany model oświetlenia z pewnością wzbudzimy zachwyt u odwiedzających nas gości.

Zobacz również: