Gazetowniki i kosze Znaleziono 29 produkty

Gazetownik to tradycyjny gadżet do salonu. Dawniej niezbędny w każdym domu, dziś stanowi już dość nietypowy akcent w starym stylu. Oryginalny gazetownik to przedmiot z charakterem, który ożywi aranżację i sprawi, że stanie się ona niecodzienna. Ustaw go w pobliżu stolika kawowego, sofy lub ulubionego fotela, by w chwili relaksu móc łatwo sięgnąć po lekturę. Szybko zauważysz, jak praktyczny i użyteczny jest ów gazetownik, i nigdy więcej nie pozwolisz, aby zabrakło go w twoim salonie.

Gazetownik w sklepie Pufa Design

Nowoczesne gazetowniki dostępne w sklepie Pufa Design to przykład najwyższego kunsztu, prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Każdy z nich wyróżnia się wyjątkowym i niepowtarzalnym designem. Gazetowniki pochodzą z kolekcji cenionych w świecie artystycznym marek i są owocem pracy wiodących projektantów. Znajdziesz tu gazetowniki MUUTO, Skagerak, Menu i nie tylko. Projekty doskonale do pomieszczeń w stylu skandynawskim, minimalistycznym czy nowoczesnym. Gazetowniki z tworzyw sztucznych, drewna czy niepowtarzalne i awangardowe gazetowniki z filcu (Skagerak, Restore Muuto). Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Gazetownik jako mebel podkreślający naszą osobowość i indywidualność

Gazetownik to definiując krótko, specjalna, podręczna półka na użytkowane czasopisma, opracowania, książki. Można nawet śmiało stwierdzić, iż to co aktualnie znajduje się w naszym gazetowniku mówi wiele o nas samych i naszych pasjach i zainteresowaniach. Warto, więc zadbać o to, aby część nas samych została zaprezentowana w elegancki i gustowny sposób w naszej domowej przestrzeni. Właśnie ku tym celom służą oferowane na naszych stronach internetowych, niezwykle eleganckie, artystyczne i monumentalne gazetowniki. Przykładowo model Monuments Menu wykonany jest z dwóch bloków prawdziwego marmuru, które utrzymują i dumnie prezentuje brązową, mosiężną półkę. Całość sprawia wrażenie surowości, prostoty, oryginalności i dużej solidności. To dekoracja na miarę najbardziej luksusowych wnętrz i salonów, zarówno tych domowych jak i biznesowych. Gazetowniki te został zaprojektowany przez DUBOKK dla marki Menu.

Filcowe kosze w roli gazetownika - doskonała i kolorowa dekoracja przestrzeni domowej

Dla zwolenników i pasjonatów kolorów we wnętrzach i ożywienia przestrzeni proponujemy filcowe kosze - gazetowniki w różnych rozmiarach, które sprawią, że radość i intensywny kolor zagoszczą w naszej przestrzeni. Precyzyjnie wykonane filcowe kosze na czasopisma czy książki albo inne drobiazgi jak biżuteria, zegarki, perfumy itp. można nabyć w wielu rozmiarach i w bogatej kolorystyce. Zestawione w większej ilości mogą służyć jako dekoracja salonu, ale też jako funkcjonalna przestrzeń do przechowywania ów drobiazgów. Przykładowo warto wskazać płaskie, czy okrągłe gazetowniki Restore, których nazwa nawiązuje do faktu, iż wykonane są z przetworzonych butelek PET. Te wyjątkowe modele sygnowane są logiem marki Muuto.

Przestrzeń biurowa - wypełnij i udekoruj ją funkcjonalnie - gazetownik jako doskonały pomysł

Czy biuro musi zawsze kojarzyć się z ujednoliceniem, szarością i kolorystyczną nudą? Nic bardziej mylnego. Coraz częściej przedsiębiorcy wychodzą naprzeciw potrzebom swoich pracowników i tworzą dla nich przytulne strefy relaksu i odpoczynku podczas przerwy w pracy. Są tam czasopisma, książki i tym samym gazetowniki. Proponujemy w tym zakresie nowatorskie podejście do przestrzeni biurowej. Wzbogać ją i spraw by wszyscy poczuli się w niej komfortowo i wyjątkowo. Przestrzeń biurową w doskonały sposób można wypełnić wspomnianymi kolorowymi koszami-gazetownikami, np. z filcu, czy bardziej ekstrawagancko - z marmuru. Będą praktyczne i w prosty, ale niezwykły sposób urozmaicą, ubarwią biurową, zawodową czy korporacyjną przestrzeń. Polecamy także:

- Stół okrągły rozkładany

- Nowoczesne krzesła

- Meble biurowe