Lampy wiszące do kuchni Znaleziono 514 produkty

Na co zwrócić uwagę wybierając lampy wiszące do kuchni?

Lampy wiszące do kuchni to praktyczny element wystroju, który cieszy się niesłabnącą popularnością. W polskich domach można było znaleźć je jeszcze za czasów PRL-u. Teraz lampy zwisające z kuchennych sufitów naszych babć zyskały nową, lepiej dopasowaną do współczesności formę. Idealne lampy wiszące do kuchni powinny nie tylko zapewniać odpowiednią ilość światła, ale także dopełniać całość wnętrza i nadać wyjątkowy styl. Detal jakim są lampy wiszące nad wyspę kuchenną doprecyzuje charakter pomieszczenia. Możemy zdecydować się na przykład na nowatorskie wiklinowe klosze, modele szklane lub też na coś bardziej tradycyjnego. Lampy wiszące do kuchni retro to doskonałe uzupełnienie klimatycznego wnętrza domu, czy mieszkania. Idealnie sprawdzą się jako dodatek do domu w towarzystwie nowoczesnych krzeseł, czy okrągłego stołu i designerskich mebli.

Urządzając kuchnię sprawdź także:

Lampy sufitowe do kuchni i plafony

Lampy wiszące do jadalni

Lampy do kuchni


Nietuzinkowy styl połączony odpowiednią dozą światła i starannym wykonaniem sprawi, że gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Dzięki ogromowi modeli i fasonów lampy wiszące do kuchni mogą cieszyć oko intrygującą geometryczną formą, oraz dowolną barwą.

Lampy wiszące do kuchni potrójne, czy pojedyncze?

Podczas urządzania kuchni warto poświęcić chwilę na dobór lamp. Choć dawniej z sufitów zwisały najczęściej modele pojedyncze, obecnie coraz chętniej decydujemy się na wybór lamp wiszących do kuchni 3 punktowych. Oświetlenie w tej formie w nienachlany sposób urozmaica wnętrze. Lampy wiszące do kuchni potrójne mogą zawierać klosze ustawione w rzędzie lub też, co może sprawdzić się przy nowoczesnym urządzeniu kuchni, zawieszone w sposób nieregularny, asymetryczny. Takie oświetlenie znajdzie swoje zastosowanie szczególnie jako lampy wiszące do kuchni nad stół, z kolei model pojedynczy doskonale rozproszy światło w całym pomieszczeniu. W zależności od tego, jakie są nasze osobiste preferencje, możemy zdecydować się na zakup lamp wiszących do kuchni, które swoim wykonaniem najbardziej odpowiadają naszym gustom.

Jeśli poszukujesz pomysłu na inspiracje oświetleniowe dla innych pomieszczeń zobacz przykładowo:

Lampy do salonu

Lampy do sypialni

Lampy industrialne