Łóżka i zagłówki tapicerowane Znaleziono 35 produkty

Designerskie łóżko dla komfortowego snu

To, gdzie śpimy, ma ogromne znaczenie. Sen zajmuje ok. 1/3 całej doby. Warto więc zatroszczyć się o mebel, na którym spędzamy tak dużo czasu. Łóżko jest tym wyjątkowym miejscem, gdzie czujemy się niezwykle komfortowo. A jeśli jeszcze do tego stylowe łóżko jest wykonane z największą dbałością o szczegóły, sen będzie czymś więcej niż tylko rutynową czynnością. Sen powinien dodawać energii na cały dzień, więc wygodne łóżko do sypialni to podstawa naszej egzystencji. Musimy zadbać nie tylko o własne samopoczucie podczas snu, ale i naszych dzieci. Łóżka dziecięce wykonane przez najlepszych projektantów da wam pewność, że maluchy są bezpieczne. Poza tym, łóżeczka dla dzieci muszą się podobać samym zainteresowanym. W przeciwnym razie codzienny pomysło położenia się w nich, mógłby kończyć się niemałym oporem.

Jeśli zdecydowaliśmy się na niewielki metraż, to może się okazać, że nie wygospodarujemy osobnej przestrzeni na sypialnię. Wówczas łóżko najpewniej trafi do salonu.Na szczęście taka sytuacja nie jest problematyczna przy łóżkach, które cechuje przede wszystkim świetny design. Dzięki temu dobrze wkomponują się we wnętrze i spełnią swoją rolę towarzyszy nie tylko nocą, ale też w czasie codziennych zajęć. 

Zagłówek tapicerowany - ważny dodatek do łóżka

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, jakie daje nam łóżko, należy także pomyśleć o praktycznych dodatkach do tego jakże cennego mebla. Dodając zagłówek mamy gwarancję, że nasza głowa będzie w bezpiecznej odległości od ściany, przez co ochrona podczas snu będzie nam zapewniona przez ten niewielki acz ważny element. Zagłówki spełniają także rolę ochronną ściany przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Ściana w tym miejscu jest skutecznie zakryta, co uniemożliwia jakimkolwiek niekorzystnym czynnikom wpłynąć na jej stan. Sprawiając sobie zagłówek do łóżka nadajemy meblu jeszcze bardziej efektowny wygląd. Więc taki dodatek jest nie tylko ładny, ale także praktyczny. Zagłówek na łóżko to tak jakby wstawić do swojego wnętrza dodatkowy mebel, co tylko wpłynie na jeszcze lepszy look naszego domu.

Nie tylko łóżka i zagłówki - z nami wyposażysz sypialnię od A do Z

W sklepie Pufa Design możecie znaleźć wysokiej jakości meble i akcesoria, które sprawią, że wnętrza waszych domów i biur nabiorą zupełnie nowego charakteru. Wspaniałe sofy to niezwykły komfort, kiedy przyjdzie nam ochota na odetchnięcie od wykonywanej właśnie czynności. Podobnie pufy, które świetnie odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Z pewnością przydadzą się także ławki i krzesła, aby ugościć członków rodziny czy przyjaciół. Takie elementy wystroju wręcz trzeba posiadać. Aby wygoda przeplatała się z elegancją, warto wybrać stylowe fotele tapicerowane, których wdzięk jest wprost niesamowity. Całość uzupełnią dekoracje do domu. To one najczęściej przyczyniają się do tego, że chcemy przebywać w danym miejscu. W Pufa Design znajdziesz produkty takich uznanych producentów, jak Young Deco, Seletti, Skagerak czy Normann Copenhagen.