Nasze marki objęte wyłączną dystrybucją w Polsce:

 

Dystrybucja lamp i mebli UMAGE Polska

Pufa Design jest wyłącznym dystrybutorem oświetlenia oraz akcesoriów, a także agentem w sprzedaży mebli duńskiej marki UMAGE (znanej  wcześniej jako VITA Copenhagen) w Polsce. Produkty tej marki charakteryzuje stylowy, skandynawski design, wysokie walory estetyczne i praktyczne. Ideą lamp, mebli i akcesoriów UMAGE jest doskonała cena sprawiająca, że produkty te są dostępne dla każdego miłośnika doskonałego wzornictwa. Produkty przeznaczone są do samodzielnego składania, co ułatwia ich wysyłkę i magazynowanie.

Pufa Design objęła markę UMAGE dystybucją na Polskę w 2013 roku.

 

Grupa

Grupa to chorwackie biuro projektowe, którego domeną są dopracowane, wysokiej jakości lampy. Kolekcja produktów obejmuje 3 linie oświetlenia - każda o innym charakterze, choć wszystkie o niebanalnej formie. Modułowe lampy ILI ILI - to nieograniczone możliwości w budowaniu indywidualnego charakteru oświetlenia. Arigato - prosta, oszczędna w formie, lecz równie funkcjonalna kolekacja lamp. MODEL - minimalistyczne, subtelne lampy stojące z kolorowymi kablami.

Pufa Design jest wyłącznym dystrybutorem marki Grupa Products na Polskę od 2015 roku. 

 

Pappelina

Pappelina to w 100% szwedzka marka zajmująca się ręcznym wyrobem dywanów plecionych z tworzywa sztucznego. Plastikowe dywany, chodniki i bieżniki to połączenie doskonałego skandynawskiego wzornictwa, rzemieśnliczej pracy na maszynach tkackich oraz doskonałej jakości wstążki z tworzywa, z której powstają barwne produkty Pappeliny. Kilkanaście kolekcji dywanów o różnej długości stworzono głównie z myślą o korytarzach i przedpokojach, kuchniach, łazienkach, tarasach i innych pomieszczeniach, w których klasyczny dywan narażony jest na trwałe zabrudzenie. Plastikowe dywany Pappelina sprawdzają się tam doskonale ze względu na możliwość czyszczenia.

Kolekcję dywanów uzupełniają serie pledów, poduch, bieżników na stołu i lampa.

Puf Design jest wyłącznym agentem marki Pappelina w Polsce od 2016 roku.

 

Ekskluzywne oświetlenie Dreizehngrad

Studio Dreizehngrad (Trzynaście Stopni) tworzy oświetlenie łącząc tradycję z nowoczesnym duchem. Oprócz wysokiej jakości materiałów, świetnego wykonania i wzornictwa, projekty Dreizehngrad skupiają się na naturalnym pięknie. Eksponują one wyjątkowość drewnianych fornirów i unikalność kryszatłowego szkła. Wszystkie lampy wykonane zostały ręcznie. Wiodącymi produktami marki są lampy wiszące Industrial, Funk, Swing oraz nowa kolekcja DUB i Beat.

Pufa Design objęła markę 13° dystybucją na Polskę w 2013 roku.

 

Kolebką marki Nordic Tales jest Instytut X, działający w Aarhus, drugim pod względem wielkości mieście w Danii. Tam w 2012 postała pracownia aranżacji wnętrz, która w 2016 ewoluowała w concept store nazwany Nordic Tales. Pierwszym projektem sygnowanym tym mianem była lampa Bright Sprout, wykonana z dębiny. Dziś brand znany jest także z projektów mebli i drobniejszych elementów wystroju wnętrz, jednak głównym nurtem jego działalności pozostaje oświetlenie. 

Pufa Design objęła markę dystrybucją w roku 2019.

Spring Copenhagen to duńska marka założona przez Clausa Nielsena i Petera Sørensena w październiku 2015 roku. Portfolio tej marki obejmuje proste, wyjątkowe, funkcjonalne i piękne dekoracje wnętrz i akcesoria do kuchni. Pasja do projektowania skłania zespół Spring Copenhagen do poszukiwań produktów, które potrafią wyrosnąć na nowe klasyki, są ponadczasowe i inspirują ludzi na całym świecie do lepszego życia codziennego.
Historia akcesoriów sięga od lat 30. XX wieku do współczesności, korzystając z warsztatu znanych i nieznanych, zapomnianych i przyszłych projektantów.

Pufa Design reprezentuje markę Spring Copenhagen jako wyłączny dystrybutor w Polsce od 2019 roku.

 

Sklepy zainteresowane sprzedażą produktów naszych marek prosimy o kontakt:

Doradca klienta biznesowego: Sebastian Marek | T: +48 570 159 010 | E: sebastian@pufadesign.pl

Pufa Design | T: +48 884 68 78 88 | E: info@pufadesign.pl