Nasze marki objęte wyłączną dystrybucją w Polsce:

 

Dystrybucja lamp Vita Copenhagen Polska

Pufa Design jest wyłącznym dystrybutorem oświetlenia duńskiej marki VITA Copenhagen w Polsce. Produkty tej marki charakteryzuje stylowy, skandynawski design, wysokie walory estetyczne i praktyczne. Ideą lamp VITA jest doskonała cena sprawiająca, że produkty te są dostępne dla każdego miłośnika doskonałego wzornictwa. Lampy przeznaczone są do samodzielnego składania, co ułatwia ich wysyłkę i magazynowanie.

 

Grupa Products

Grupa Products to chorwackie biuro projektowe, którego domeną są dopracowane, wysokiej jakości lampy. Kolekcja produktów obejmuje 3 linie oświetlenia - każda o innym charakterze, choć wszystkie o niebanalnej formie. Modułowe lampy ILI ILI - to nieograniczone możliwości w budowaniu indywidualnego charakteru oświetlenia. Arigato - prosta, oszczędna w formie, lecz równie funkcjonalna kolekacja lamp. MODEL - minimalistyczne, subtelne lampy stojące z kolorowymi kablami.

Pufa Design jest wyłącznym dystrybutorem marki Grupa Products na Polskę od 2015 roku. 

 

Pappelina

Pappelina to w 100% szwedzka marka zajmująca się ręcznym wyrobem dywanów plecionych z tworzywa sztucznego. Plastikowe dywany, chodniki i bieżniki to połączenie doskonałego skandynawskiego wzornictwa, rzemieśnliczej pracy na maszynach tkackich oraz doskonałej jakości wstążki z tworzywa, z której powstają barwne produkty Pappeliny. Kilkanaście kolekcji dywanów o różnej długości stworzono głównie z myślą o korytarzach i przedpokojach, kuchniach, łazienkach, tarasach i innych pomieszczeniach, w których klasyczny dywan narażony jest na trwałe zabrudzenie. Plastikowe dywany Pappelina sprawdzają się tam doskonale ze względu na możliwość czyszczenia.

Kolekcję dywanów uzupełniają serie pledów, poduch, bieżników na stołu i lampa.

Puf Design jest wyłącznym dystrybutorem marki Pappelina w Polsce od 2016 roku.

 

Ekskluzywne oświetlenie Dreizehngrad

Studio Dreizehngrad tworzy oświetlenie łącząc tradycję z nowoczesnym duchem. Oprócz wysokiej jakości materiałów, świetnego wykonania i wzornictwa, projekty Dreizehngrad skupiają się na naturalnym pięknie. Eksponują one wyjątkowość drewnianych fornirów i unikalność kryszatłowego szkła. Wszystkie lampy wykonane zostały ręcznie.

Pufa Design objęła markę 13° dystybucją na Polskę w 2013 roku.

Wiodącymi produktami marki są lampy wiszące Funk 60/20P, Funk 40/22P, Swing 30/70P oraz nowa kolekcja Industrial.

 

Wyłączny dystrybutor akcesoriów i oświetlenia Blue Marmalade w Polsce

Pufa Design jest polskim dystrybutorem produktów brytyjskiej marki Blue Marmalade™ oferującej nowoczesne wzornictwo o proekologicznym charakterze. Oferta Blue Marmalade™ powstała z myślą o środowisku naturalnym - wszystkie produkty wykonano z tworzywa pochodzącego z odzysku, wszystkie nadają się również do ponownego przetworzenia.

Sztandarowymi produktami Blue Marmalade™ są nowoczesne lampy design do salonu, kuchni, sypialni czy biura. Atrakcyjne ceny tych produktów sprawiają, że są idealną propozycją dla architektów oraz projektantów wnętrz, ponieważ pozwalają atrakcyjnie zaaranżować przestrzeń przy niemal każdym dostępnym budżecie.

 

Sklepy zainteresowane sprzedażą produktów naszych marek prosimy o kontakt:

Pufa Design | T: +48 884 68 78 88 | E: info@pufadesign.pl