Kinkiety do salonu Znaleziono 320 produkty

Kinkiety do salonu - klimatycznie i przyjemnie w salonowym wnętrzu

Ozdobne kinkiety do salonu to połączenie funkcjonalności dodatkowego oświetlenia salonu z dekoracją ścienną wnętrza, która stawia tą przysłowiową "kropkę nad i" w aranżacji. Dodatkowe oświetlenie w salonie zawsze jest praktyczne, bowiem pozwala zrezygnować z centralnego oświetlenia na rzecz bocznego w celu wykreowania bardziej intymnego klimatu w salonie. Kinkiety ścienne do salonu pozwolą Ci na relaks w zaciszu domowym i odpoczynek dla Twoich oczu. Poziom intensywności i rodzaj światła ma bowiem kluczowe znaczenie dla nastroju, poziomu wyciszenia się i ukojenia mieszkańców.

Retro, vintage, glamour styl salonu z jednej strony - kinkiety z nowoczesną technologią led z drugiej

Kinkiety do salonu to często nawiązanie do trochę zamkowego czy pałacowego stylu. Każdy bowiem wie, że ozdobne kinkiety do salonu występowały licznie w pałacowych, bogato zdobionych królewskich komnatach. Jeśli uwielbiasz styl nie koniecznie nowoczesny, sensu stricto współczesny, a gustujesz bardziej w ramach urządzania wnętrz w podróży "wstecz" do przeszłości - to kinkiety do salonu klasyczne czy też wręcz dedykowane kinkiety do salonu retro to strzał w dziesiątkę. Nie musisz też rezygnować z nowowczesnych technologii i rozwiązań, otóż kinkiety led do salonu występują też w retro oprawie. Jednocześnie zyskujemy na oszczędności zużycia prądu dzięki małym diodom ledowym.

Lampy do salonu

Lampy wiszące do salonu

Modne kinkiety do salonu - lista propozycji

Jeśli wiesz już, że kinkiety do salonu to rewelacyjny pomysł na ekspresowe i skuteczne udekorowanie salonu, a jednocześnie praktyczny krok, to przedstawiamy Ci listę interesujących propozycji w zakresie kinkietów ściennych do salonu:

* kinkiety do salonu imitujące antyczny mosiądz, sprawiające wrażenie masywnych, drogocennych, pałacowych. Ciekawym rozwiązaniem są kinkiety imitujące zapaloną świeczkę

* kinkiety led do salonu, np.: w aluminiowej obudowie o szczotkowanym wykończeniu

* czarne kinkiety do salonu, bardzo uniwersalne, nierzadko w geometrycznych kształtach bądź w formie czarnych reflektorów

* kinkiety do salonu jako minimalistyczne konstrukcje ze szkła i metalu, w formie np.: metalowego łuku czy szklanych fal.

Jesli poszukujesz innych, ciekawych pomysłów na oświetlenie salonu, to zobacz także:

Żyrandole do salonu

Nowoczesne lampy do salonu

Lampy sufitowe do salonu i plafony

Lampy stojące do salonu