Zapachowe świece sojowe, świeczniki design, lampy naftowe i oliwne Znaleziono 71 produkty

Z Pufa Design zadbasz o nastrój i klimat w swoim domu, na tarasie i w ogrodzie. Oferujemy ciekawy wybór dobrze zaprojektowanych i nastrojowych świeczników, które staną się ciekawą oprawą i uzupełnieniem świec oraz tealightów. Dzięki nim twój dom rozświetli subtelny blask świec, a same świeczniki staną się ciekawym elementem dekoracyjnym przestrzeni, który będzie przyciągał spojrzenia. Raz na zawsze zapomnij o niezbyt atrakcyjnych świecznikach – zdecyduj się na produkty, które będą miłe dla oka nawet wtedy, gdy zgasisz płomień świecy.

Aby wprowadzić do wnętrz piękny zapach, zapoznaj się z wyborem świec sojowych. Zapachowe świece sojowe to zdrowa alternatywa dla niekorzystnej dla zdrowia parafiny. Na świece sojowe warto zdecydować się z jeszcze jednego ważnego powodu: ich niesamowitego zapachu! Sojowe świece zapewniają piękny aromat i dłuższy czas spalania, a oferowane przez nas mieszanki aromatyczne zadbają o każdy gust. Świece sojowe dostępne są w wersji tradycyjnej, ale także INTENSE, które charakteryzują się znacznie intensywniejszym aromatem. Znajdziesz u nas świece o zapachu oliwki, sosny czy kokosa – poznaj wszystkie oferowane przez nas kompozycje zapachowe.

LAMPY OLIWNE – IDEALNE DO OGRODU

Do zastosowań w ogrodzie polecamy lampy oliwne i naftowe marki Stelton. Lampy oliwne pozwalają w prosty sposób zbudować przytulny i intymny nastrój w ogrodzie i na tarasie, a poza tym prezentują się bardzo stylowo i designersko. Oferowane przez Pufa Design lampy oliwne dostępne są w wielu rozmiarach, a fakt, że utrzymane są w różnych stylach, pozwala dobrać konkretny model do ogólnego wystroju i charakteru tarasu czy ogrodu.