Kinkiety nad lustro Znaleziono 95 produkty

Niezwykle atrakcyjne kinkiety nad lustro - czyli luksusowa i praktyczna łazienka

Kinkiety nad lustro, są idealnym rozwiązaniem na dodatkowe oświetlenie w łazience. Umożliwiają np. łatwiejsze nakładanie makijażu, czy inne codzienne czynności pielęgnacyjne. Natomiast odpowiednio dobrany kinkiet nad lustro w łazience, to bardzo często także kluczowy element dekoracyjny tego pomieszczenia. Warto zwrócić uwagę chociażby na projekty Marii Berntsen, która designem wprowadza wyjątkową magię do łazienki. Jej kolekcja Sense to niezwykła harmonia piękna i elegancji. Wyjątkowe arcydzieło oparte o szklaną bazę. Innym przykładem niezwykłego kinkietu nad lustro jest lampa Pure, wykonana z olejowanego drewna orzechowego, z bardzo stylowym włącznikiem retro, czy elementem pozwalającym regulować położenie, który stworzony został ze szczotkowanego mosiądzu. Warto wymienić także kinkiet nad lustro POT, polskiego producenta, który jest wykonany z metalu, dekorowany farbą o delikatnej strukturze. Wartości dodaje fakt, iż ten kinkiet wykonany jest ręcznie, co poza walorami estetycznymi, dodatkowo podnosi jeszcze rangę łazienki, w której jest umieszczony. Kinkiety nad lustro potrafią niemal całkowicie odmienić wygląd łazienki. Odpowiednio dobrane, nie tylko spełniają rolę bardzo funkcjonalnego doświetlania lustra, ale mogę wprowadzić także niezwykle wyjątkowy charakter do pomieszczenia.


Zobacz także inne kinkiety, np.:

- Kinkiety do sypialni

- Kinkiety nowoczesne

Nowoczesne kinkiety LED nad lustro - światło, które nada wyjątkowego charakteru

Kinkiety do lustra LED to najbardziej popularna opcja wśród kupujących. Coraz częściej spotykamy także kinkiety ledowe montowane bezpośrednio na płaszczyźnie lub krzywiźnie lustra. Tym samym umożliwiają jeszcze lepszą widoczność w łazience, szczególnie podczas codziennych czynności. Prawidłowy montaż kinkietów LED nad lustro polega na umieszczeniu lampki na takiej wysokości, w takim miejscu, aby światło nas nie raziło. Jednocześnie musi być zamontowane w taki sposób, by światło nie odbijało się w lustrze. Całość wygląda bardzo efektywnie oraz atrakcyjnie. Łazienka z LEDowym oświetleniem nad lustrem nabiera niezwykłego charakteru i często staje się także indywidualnym odzwierciedleniem charakteru właścicieli.

Osoby poszukujące więcej rodzajów kinkietów, zapraszamy także do innych kategorii, np.:

- Kinkiety i lampy ścienne

- Kinkiety do salonu

Kinkiet do łazienki nad lustro

Kinkiet do łazienki nad lustro jest bardzo przydatnym elementem wyposażenia, szczególnie w trakcie wieczornej pielęgnacji. W pomieszczeniach pozbawionych okien przyda się także za dnia. Kinkiet do łazienki nad lustro najlepiej powiesić na wysokości około 160 cm, ponieważ jest to odległość od podłogi uznawana za odpowiadającą zasięgowi wzroku.

Kinkiet łazienkowy nad szafkę z lustrem

Kinkiet łazienkowy nad szafkę z lustrem sprawdzi się nie tylko przy codziennym przeglądaniu się, ale także podczas szukania przedmiotów w szufladzie. Dlatego możemy stwierdzić, że jest to wręcz niezbędnik w każdym tak wyposażonym mieszkaniu. Kinkiet do łazienki nad lustro powinien być także odpowiednio ustawiony. Ważne, żeby światło nie oślepiało, a zamiast tego oświetlało zwierciadło i szafkę pod nim.

Kinkiet łazienkowy nad okrągłe lustro

Kinkiet do łazienki nad lustro możesz powiesić także nad okrągłym zwierciadłem. Wtedy warto umieścić lampę tak, by światło padało na jego środek. Inną opcją jest wygięty w łuk kinkiet łazienkowy nad okrągłe lustro. Wybór warto podjąć przez wzgląd na wystrój całego wnętrza. Pamiętaj, by oświetlenie było wystarczające, co pozwoli mu spełniać swoją funkcję.

Kinkiet łazienkowy czarny nad lustro

Kinkiet łazienkowy czarny nad lustro będzie dobrze komponował się w ciemniejszych lub kontrastowych wnętrzach. Takie opcje nadają się na przykład do minimalistycznych pomieszczeń wyłożonych marmurowymi płytkami, gdzie będą prezentować się awangardowo. Jedną z możliwości stanowi kinkiet do łazienki nad lustro czarny Trip LEDS C4, który składa się z trzech połączonych ze sobą kół. Mają one średnice kolejno 30 cm, 46 cm i 30 cm. Lampa jest wykonana ze stali, aluminium i szkła.

Kinkiet łazienkowy nad lustro złoty

Kinkiet do łazienki nad lustro powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy. Dzięki temu nie dość, że doświetli wnętrze, to też urozmaici jego wystrój, co zdecydowanie wpłynie pozytywnie na komfort domowników. Do tego typu propozycji możemy zaliczyć kinkiet łazienkowy nad lustro złoty Trip LEDS C4 podwójny. Oba złączone ze sobą okrągłe elementy mają średnicę 46 cm. Całkowite wymiary lampy to 74 cm szerokości, 65 cm wysokości i 16,5 cm głębokości.

Kinkiet nad lustro do łazienki czarny

Kinkiet nad lustro do łazienki czarny to bez wątpienia coś stylowego. Szczególnie jeśli jego forma nawiązuje do stylistyki, w jakiej utrzymane jest pomieszczenie. Pamiętaj także o doborze odpowiedniej żarówki. Do kinkietu do łazienki nad lustro Strap 15 Nordlux Design For The People pasuje GU10, maks. 8W. W zestawie znajdziesz dwa paski - czarny i brązowy, które możesz stosować zamiennie do podtrzymywania klosza.

Kinkiety do łazienki przy lustrze

Kinkiet do łazienki nad lustro to praktyczny dodatek. Znajdziesz go w wielu mieszkaniach, z których każde jest inaczej urządzone. Warto jednak wiedzieć, że możesz zawiesić kinkiety do łazienki przy lustrze, nie tylko nad nim, ale też na przykład po bokach. Wiele zależy od modelu lampy i kierunku światła, którego potrzebujesz. Projekt powinien być dostosowany do wymagań domowników.

Kinkiet łazienkowy nad lustro z włącznikiem

Kinkiet łazienkowy nad lustro z włącznikiem jest bardzo komfortowy w użyciu, ponieważ przycisk uruchamiający lampę jest zawsze blisko niej. Dzięki temu nie musisz oddalać się sprzed zwierciadła, by doświetlić pomieszczenie. Z tego powodu, kiedy wybierasz kinkiet do łazienki nad lustro, zwróć uwagę na modele, które mają własny włącznik.

Sprawdź także: