Kinkiety łazienkowe złote Znaleziono 16 produkty

Złoty kinkiet łazienkowy - do jakich wnętrz?

Złoty kinkiet łazienkowy to szlachetnie prezentująca się lampa o bardzo praktycznym charakterze, która sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych i nawiązujących wystrojem do motywów takich, jak marmur. Najlepiej połączyć go z armaturą ze szczotkowanego lub klasycznego złota. Ważna jest tutaj spójność. Złoty kinkiet łazienkowy cieszy się coraz bardziej rosnącą popularnością. Warto wiedzieć, że za jego styl odpowiada nie tylko ciepły metaliczny kolor, ale też sam projekt.

Gdzie powiesić złoty kinkiet łazienkowy?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie powiesić złoty kinkiet łazienkowy, podpowiadamy, żeby umieścić go nad lustrem. Dzięki temu codzienne przeglądanie się, na przykład w czasie pielęgnacji wieczornej lub porannej, jeśli w pomieszczeniu nie ma okien, będzie o wiele bardziej komfortowe. Pamiętaj także o doborze odpowiedniej żarówki. Złoty kinkiet łazienkowy najlepiej jest powiesić w zasięgu wzroku, to jest na wysokości około 160 cm od podłogi.

Jaki złoty kinkiet łazienkowy wybrać?

To, jaki złoty kinkiet łazienkowy wybrać, jest kwestią zależną od wystroju całego pomieszczenia, projektu lampy i Twoich potrzeb. Dostępnych jest wiele ciekawych modeli, które warto rozważyć. Przykładem jest złoty kinkiet łazienkowy Lia ENOstudio o średnicy 30 cm i grubości 9,5 cm. Wariant ten charakteryzuje się szczelnością IP44 i jest kompatybilny z żarówką G9 max 25W. Stal i szkło, z którego zrobiony jest złoty kinkiet łazienkowy, czynią go trwałym i efektownym w designie.

Złote kinkiety do łazienki w stylu nowoczesnym

Złoty kinkiet łazienkowy doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Trzeba jednak pamiętać, by wybierając lampę, zwrócić uwagę na jej odporność na przebywanie w zawilgoconych pomieszczeniach. Do takich należy właśnie łazienka i z tego powodu należy wybierać dedykowane jej oświetlenie. Złote kinkiety do łazienki będą ciekawie uzupełniały marmur na ścianach i odpowiadającą im kolorystycznie armaturę. Będą pasowały zarówno do ciemnych, jak i jasnych płytek. Możesz połączyć złote oświetlenie z nietypowym kształtem umywalki, nad którą wiszą lub lustrem o ciekawej formie. Możesz dopasować złote kinkiety w łazience do swojego gustu w stu procentach.

Zwróć uwagę na parametry

Dobierając złoty kinkiet łazienkowy trzeba zwrócić uwagę na parametry, jakie podaje producent. Mowa tu m.in. o szczelności, kompatybilności z żarówkami i sposobie czyszczenia. Takich informacji znajdziesz jednak więcej. Złoty kinkiet do łazienki musi być dedykowany takiej przestrzeni. Powinien także zapewniać Ci optymalną dozę światła. Jeśli jedna lampa to za mało, sięgnij po dwie, które umieścisz obok siebie. To rozwiązanie sprawdzi się dobrze na przykład nad lustrem. Warto mieć na uwadze także spójność złotego kinkietu w łazience z pozostałymi elementami wyposażenia, m.in. baterią w umywalce i prysznicem. Dlatego najlepiej sięgać po te same odcienie armatury. To przyczyni się do maksymalnie efektownego wystroju wnętrza, co poprawi Twój komfort.

Zobacz także: