Lampy na magnes bezprzewodowe Brak produktów w tej kategorii

Jakie lampy na magnes bezprzewodowe wybrać do swojego wnętrza?

Bezprzewodowe lampy na magnes kojarzone są głównie z warsztatami, gdzie są one wydajnym źródłem światła, które jednocześnie daje się łatwo przenosić z miejsca na miejsce, gdzie wymagane jest dodatkowe oświetlenie podczas wykonywania różnego rodzaju prac. Coraz częściej trafiają one także do naszych domów, gdzie są dodatkiem na przykład do kuchni. Wiele z nich osiąga niewielkie rozmiary, a dzięki magnesowi można umieszczać je na lodówce, gdzie wystarczy je włączyć poprzez naciśnięcie klosza znajdującego się w górnej części. W ten sposób pomieszczenie zyskuje wyjątkowego wyrazu, staje się przytulne i znacznie uprzyjemnia wykonywanie codziennych prac, w tym kolacji dla całej rodziny. Warto je dopasować do wystroju wnętrza między innymi pod względem kolorystycznym. Ciemne oprawy rewelacyjnie będą prezentować się na tle jasnej powierzchni, co będzie dodatkowym elementem dekoracyjnym przyciągającym spojrzenia.

Mobilność to główna cecha bezprzewodowego oświetlenia mocowanego za pomocą magnesu

Jedną z największych zalet lamp bezprzewodowych na magnes jest ich mobilność – do opraw dołączane są silne magnesy, które pozwalają na przyczepienie ich zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Nie wymagają one poprowadzenia dodatkowych przewodów, dlatego w razie potrzeby możemy je odczepić i przenieść w inne miejsce, gdzie będą nam akurat potrzebne.

W jaki sposób lampy są zasilane?

W zależności od rodzaju lampy bezprzewodowe na magnes mogą być zasilane za pomocą wymiennych baterii, a także dzięki akumulatorkom ładowanym dzięki dołączonym do zestawu przewodom USB, na przykład typu C. Coraz częściej wykorzystuje się także ładowarki indukcyjne, czyli nowoczesne rozwiązanie, którego istota działania polega na emitowaniu pola elektromagnetycznego emitowanego przez cewki nadawcze, odbierane przez podobne przewody w oprawie lampy.

Zobacz designerskie oświetlenie na magnes w ofercie naszego sklepu internetowego

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele modeli oświetlenia, które uczynią Twoje wnętrza wyjątkowymi. Polecamy między innymi bezprzewodowe lampy JWDA o minimalistycznej, prostej konstrukcji. Cały mechanizm zamknięty jest w oprawie w kształcie walca, do której dołączone jest miedziane pokrętło do regulacji natężenia światła, co pozwala budować atmosferę. Jest to szczególnie ważne w restauracjach, gdzie odpowiedni klimat uświetnia romantyczne kolacje. Taka lampa będzie świetnym zamiennikiem klasycznych świeczników. Warto zwrócić uwagę także na prosty, mleczny klosz w kształcie zbliżonym do kuli. Dzięki niemu światło nie oślepia, ale subtelnie doświetla przestrzeń, będąc jednocześnie oryginalnym elementem dekoracyjnym. Wspominany model wyposażony jest w niewielki magnes, który ułatwia ładowanie i dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Zobacz również: