Meble zewnętrzne, meble do ogrodu i na taras, meble outdoorowe Znaleziono 117 produkty

Komfort w ogrodzie i na tarasie jest równie ważny jak w naszych domach i mieszkaniach. Wybierając meble ogrodowe warto zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, lecz również na funkcjonalność i trwałość. Oddziaływanie słońca, deszczu, zmiennej pogody powoduje, że tylko najlepsze meble zewnętrzne spełnią nasze oczekiwania i będą służyć przez długi czas.

W Pufa Design zadbaliśmy o selekcję najlepszego wzornictwa do ogrodu. Polecamy wysokiej jakości skandywanskie stoły i stoliki ogrodowe wykonane z najlepszej jakości drewna dębowego, bambusowego, stali odpornej na działanie wilgoci czy tworzywa. Zwróć uwagę na ofertę ze Skandynawii (stoły Houe i Skagerak) czy Francji (stoły Petite Fruture). 

Nasze krzesła ogrodowe zapewniają nie tylko najwyższe walory estetyczne - są również wygodne i funkcjonalne. Niegroźny im deszcz, upalne lato, wilgoć. To doskonałe towarzystwo ogrodowych imprez, śniadań na świeżym powietrzu czy relaksu z książką. Jesteśmy otwarci także na niestandardowe rozwiązania - leżaki ogrodowe, bujane krzesła zewnętrze czy siedziska i pufy ogrodowe typu bean bag. Wszystko dla komfortu!

Wiemy jak miło jest wylegiwać się na słońcu, ale wiemy też, że czasami chcemy się przed nim ukryć. Polecamy Ci najwyższej klasy parasole ogrodowe Skaregak. To produkty premium w najlepszym duńskim stylu.

Nasza oferta obejmująca dizajnerskie meble ogrodowe to także idealna propozycja dla hoteli, kawiarni i restauracji, które chcą urządzić swoje ogródki piwne, tarasy restauracyjne i plaże hotelowe w wyjątkowej skandynawskiej estytyce i ponadprzeciętnym komforcie. Zapraszamy do kontaktu z Pufa Design - z chęcią przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję.