Lampy punktowe Znaleziono 111 produkty

Lampy punktowe, spotlight - precyzyjne oświetlenie oraz nowoczesny design

Bardzo modnym przykładem nowoczesnego stylustały się lampy punktowe, które pomagają w równomiernym i precyzyjnym oświetleniu wnętrz. Dzięki możliwości zastosowania wielu lamp kierunkowych, przestrzeń w domu wydaje się jaśniejsza. Punktowe oświetleniesłuży również do podkreślenia małej powierzchni lub konkretnego elementu w przestrzeni użytkowej.

Podstawowe rodzaje lamp punktowych

Do oświetlenia punk-towego sufitowegoużywa się kilku rodzajów lamp. Wyróżniamy przede wszystkim halogeny, potocznie nazywane oczkami” i spoty. Spotlightyto specjalny typ lamp, który używany jest najczęściej do eksponowania wybranych elementów wnętrza. Są uniwersalne i dostosowane do halogenów, LED-ów oraz żarówek tradycyjnych. Oświetlenie punktowe LEDcechuje długa żywotność i mały pobór energii. Jednakże ich cena jest delikatnie wyższa w porównaniu z pozostałymi lampami punktowymi. Możemy również pokusić się o zainstalowanie taśmy LED. To energooszczędne oświetlenie ozdob-ne, które jest łatwe w montażu.

Spotlight - lampy także punktowe

Spotlightto nowoczesne lampy, które znajdują zastosowanie zarówno w domach, jak i pomieszczeniach użytec-zności publicznej. W odróżnieniu od lamp dekoracyjnych pozwalają zastosować mocne światło, gdy jest potrzebne. Ogromne możliwości jakie dają nam spotlight lampysprzyjają niebanalnym i kreatywnym rozwiązaniom aranżacyjnym. W przeciwieństwie do lamp typu kinkiet, spotlighty możemy łączyć w ciągi. W zależności od potrzeb lampy spotlightposiadają min-imalistyczne wzory i rzucają odpowiednie światło nie będąc przy tym widoczne.

Oświetlenie punktowe idealnie podkreśli charakter salonu, kuchni czy jadalni

Lampy punktowe sufitowemogą być zamontowane jako lampy do kuchni, salonu, sypialni czy na klatce schodowej. Są uniwersalne i pozwalają na uz-yskanie ciekawych efektów wizualnych. Ich stonowana kolorystyka i prosta forma dopasuje się do wnętrz klasycznych i industrialnych.Lampa sufitowa punk-towamoże stanowić oświetlenie główne pomieszczenia lub być uz-upełnieniem innej zawieszonej centralnie lampy. Wysoka jakość wykonania i niebanalny design sprawiają, że lampy su-fitowe prezentują się dobrze i elegancko w każdym wnętrzu.

Oświetlenie punktowe do kuchni najlepiej umieścić nad blatem. Najlepszym wyborem będzie lampa sufitowa punktowa z regulacją kąta padania światła. W salonie bardzo popularnym rozwiązaniem jest zamontowanie oświetlenia punktowego LED w sufitach podwieszanych. Pamiętajmy, że możemy skorzystać z oświetlenia punktowego natyn-kowegoi podtynkowego. Nie musimy więc inwestować w sufit podwieszany, jeśli tego nie chcemy. Plafony LED to idealne rozwiązanie również do niskich pomieszczeń i tych, które znajdują się na pod-daszu.

Lampy punktowe (spotlighty) to doskonały sposób na równomierne i jasne oświetlenie przestrzeni w domu - w salonie, w korytarzu czy w kuchni. Dzięki możliwości zastosowania wielu świecących kierunkowo lamp, możemy również dekoracyjnie doświetlić wybraną część przestrzeni użytkowej. Lampy spotlight pozwalają nam także zastosować mocne światło potrzebne przy sprzątaniu, a przez resztę czasu cieszyć się kameralnym oświetleniem lamp dekoracyjnych. Ogromne możliwości aranżacyjne jakie dają nam lampy punktowe sprzyjają kreatywnym rozwiązaniom i tworzeniu niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych, przy jednoczesnym, dokładnym oświetleniu całego wnętrza. W ofercie Pufa Design do Twojej dyspozycji są spotlighty znanej marki Zuiver czy Tomix zarówno pojedyncze jak i podwójne, wykonane z miedzi, aluminiom lub ocynkowane, dzięki czemu w każdym pomieszczeniu stworzą niepowtarzalny klimat i atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi, nauce i doskonałej zabawie. Sprawdź lampy punktowe i spotlighty, które przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich stylowych wnętrz.