STOŁY: stół okrągły rozkładany, stoły prostokątne i inne Znaleziono 347 produkty

Prezentujemy Państwu szeroki wybór stołów, które znajdują swoje zastosowanie w niejednej przestrzeni. W tej kategorii znaleźć można stoły do kuchni, jadalni, salonu, ale także stoły ogrodowe oraz takie, które sprawdzą się na tarasie. W jednym miejscu zebraliśmy stoły najbardziej cenionych biur projektowych. Oferujemy stoły takich marek jak Muuto, Iwona Kosicka Design, Miloni, We Do Wood czy Normann Copenhagen.

Poniżej znajdą Państwo stół okrągły rozkładany, stoły prostokątne, kwadratowe oraz modele o nietypowych kształtach. Stoły różnią się między sobą materiałem, z którego są wykonane oraz wykorzystaną kolorystyką. Posiadamy stoły, przy których mogą usiąść dwie osoby, trzy, cztery i więcej. Tak duża różnorodność modeli sprawia, że każdy nasz klient znajdzie stół na miarę własnych potrzeb.

Stół – niezbędny element wyposażenia

Przestrzeń, w której znajduje się stół, szczególnie stół okrągły rozkładany, jest sercem każdego pomieszczenia. To właśnie wokół stołu spotykają się domownicy, by zjeść wspólnie posiłek i porozmawiać. Bez stołu nie mogłyby się też odbyć rodzinne spotkanie na świeżym powietrzu. Wspólne grillowanie z bliskimi zawsze toczy się wokół stołu. To pokazuje, jak ważną rolę odgrywa on w aranżacji przestrzeni.

Funkcjonalność i dekoracja: stół okrągły rozkładany, stół prostokątny

Każdy stół prezentowany w naszej ofercie spełnia swoje zadanie, czyli pozwala zasiąść do posiłku. Należy jednak zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny prezentowanych tutaj modeli. Stoły są efektem pracy pasjonatów aranżacji wnętrz. Wykorzystanie drewna bądź stali, zastosowanie nietypowych form sprawia, że stół staje się elementem dekoracyjnym we wnętrzu. Przykładem jest stół okrągły rozkładany od Iwona Kosicka Design. Mamy nadzieję, że nie tylko ten, ale też inne stoły przypadną Państwu do gustu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.