Lampy ogrodowe, oświetlenie tarasu i balkonu Znaleziono 181 produkty

Architektura Twojego ogrodu, domu i balkonu może zyskać nowe oblicze dzięki zastosowaniu efektownej lampy do ogrodu. Oświetlenie zewnętrzne jest nie tylko przystoowane do stosowania w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, ale może także być efektowne i dekoracyjne. Wybierając oświetlenie odgrodowe kierowaliśmy się aspektami trwałości, eststyki i funkcjonalności. Dzięki temu w Pufa Design znajdziesz najlepsze, wycelekcjonowane lampy, a Twój ogród, balkon i taras zyskają na uroku.

W dzisiejszych, szybkich czasach, w miejskich warunkach warto zadbać o zagospodarowanie choć małej przestrzeni na świeżym powietrzu na znalezienie harmonii i oddechu. Kreując taką oazę nie zapomnij o nastrojowym świetle, które pozwoli korzystać z ogrodu i tarasu także w ciepłe, letnie wieczory. Dodatkowo dzięki zastosowaniu zewnętrznych lamp na elewację możemy uzyskać bardzo plastyczne oświetlenie całego domu.

Lampy ogrodowe - wybierz oryginalny design i funkcjonale oświetlenie ogrodu

Lampy ogrodowe to ważny element dekoracji, ale i funkcjonalnego wykorzystania ogrodu. Proponujemy w naszej ofercie m.in. przepiękne, przenośne lampy ogrodowe. Idealnie nadają się, by je postawić na podłożu tarasowym czy też stołach i ławach tarasowo-ogrodowych. Przykładowo model Nuru to przepiękna forma i kolorystyka - barwy szarego lub różowego szkła. Jako lampa ogrodowa sprawdzi się idealnie, nie tylko z powodu niezwykłej atmosfery, jaką tworzy jej światło, ale także z bardzo praktycznych względów. Posiada ona wbudowany akumulator, co sprawia, iż można ją zaadoptować praktycznie do każdego miejsca w ogrodzie, by cieszyć się jej światłem. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie lampy, nieskomplikowane w swej formie i konstrukcji, ale dzięki temu jednocześnie wyjątkowe i ciekawe w swej stylistyce. Do tego wykonane są z najlepszej jakości materiałów i z dbałością o detale i precyzję wykonania.

- Lampy zewnętrzne

- Oświetlenie punktowe

Oświetlenie altany ogrodowej - jaki typ lamp sprawdzi się najlepiej?

Jeśli masz własną ogrodową altankę to warto zadbać o jej świetlny klimat i nastrój. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się lampa stołowa ogrodowa, którą znajdziesz w naszej ofercie w dwóch ciekawych wariantach do wyboru. Polecamy lampę stołową kulistą lub stożkową, obie bardzo geometryczne. Dwie wersje wyposażone są w trzystopniowe ściemniacze światła tzw. moodmaker, a także wyposażone są w akumulator ładowany gniazdem mini USB. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Udekorujmy schody zewnętrzne domu z użyciem ciekawych lamp

Lampy przenośne można również w ciekawy sposób wykorzystać na stopniach zewnętrznych schodów, np. prowadzących na taras. Na każdym stopniu ustawimy wówczas stojące lampy, które delikatnie oświetlą każdy nasz krok podążając. Są to lampy łączące klasyczną kolorystykę i mleczne szkło. A do tego wszystkiego wygodny uchwyt do ich przenoszenia - metalowy bądź w formie eleganckiego skórzanego paska.

Świecące misie, małpki, czy choinki - oryginalne kształty lamp wyróżnią Twój ogród

Poszukując idealnego oświetlenia warto przemyśleć, także te zupełnie nieszablonowe formy i rozwiązania. Bardzo ciekawym pomysłem na lampy do ogrodu są przykładowo girlandy świetlne. Liczne żarówki połączone ze sobą elastycznym przewodem z możliwością zawieszenia, nadadzą absolutnie wyjątkowy charakter każdej przestrzeni. Girlandy są zaprojektowane w taki sposób, iż są odporne na warunki atmosferyczne, nadają się zarówno do wewnątrz jak i zewnątrz. Bardzo oryginalnym i unikalnym rozwiązaniem do ogrodu mogą być także lampy w różnych kształtach, np.: małpki, choinki, czy misia. Wspomniany model Monkey Seletii, czyli siedzącej małpki, która w ręce trzyma żarówkę, może być niecodziennym dodatkiem dopełniającym całość oryginalnego ogrodu. Polecamy także serię LUMIBÄR, która wywoła uśmiech i radość u każdego. Bardzo przyjazne, świecące misie, to gwarancja nie tylko ciekawego oświetlenia ogrodu, niezwykle oryginalnej dekoracji, ale także dobrego humoru:). W okresie zimowym, świątecznym zdecydowanie furorę zrobią lampy w kształcie choinek. Lampki takie mają przykładowo 100 cm wysokości, co sprawi, że już z daleka będą widoczne. Wykonane są ponadto z materiału mrozoodpornego, w pełni przystosowane na różne warunki atmosferyczne. Jest to także świetny i niecodzienny pomysł na wybór oryginalnych lamp do ogrodu, czy na taras lub balkon.

Zobacz także inne propozycje oświetlenia, np.:

- Nowoczesne lampy wiszące

- Lampki nocne do sypialni

- Żarówki ozdobne