Girlandy świetlne Znaleziono 4 produkty

  • 708,00zł
  • 659,00zł
  • 659,00zł
  • 645,00zł

Girlanda to specyficzny rodzaj oświetlenia dekoracyjnego, dzięki któremu stworzysz niepowtarzalny klimat i atmosferę na swoim balkonie, tarasie, w ogrodzie, jak i we wnętrzu swojego mieszkania. Daj porwać się fantazji i zaskocz swoich gości nietypowym oraz bardzo atrakcyjnym oświetleniem, którego na próżno szukać w nudnych wnętrzach. Girlanda świetlna sprawi, że każda wspólnie spędzona chwila może przybrać bardzo intymnego i romantycznego charakteru lub stać się częścią szałowego wystroju na przyjęciu. Wytrzymałe i uniwersalne girlandy świetlne dostępne w ofercie Pufa Design to projekty i wykonanie najlepszych producentów, takich jak Seletti czy Kolorowe Kable, dzięki którym oświetlenie w Twoim domu lub w ogrodzie nigdy nie będzie takie samo. Każda girlanda świetlna dostępna w sprzedaży to starannie wybrana propozycja, która idealnie wkomponuje się w wystój i design miejsca, w którym zawiśnie, tworząc klimat i dostarczając przyjemne oświetlenie.

Girlanda świetlna – „nie” dla nudnych wnętrz

Jeśli chcesz, aby wnętrza Twojego domu były ciekawsze, żywsze i przyciągały uwagę, warto pomyśleć o girlandzie świetlnej. Jest to wspaniały pomysł na niecodzienną aranżację przestrzeni. Girlandy świetlne mają tak naprawdę dwie funkcję. Dekoracyjna jest jedną z nich. Natomiast nie można zapominać o ich możliwościach praktycznych. Girlandy z żarówek pozwolą na doświetlenie ciemniejszych miejsc. Fani dodatkowego, nastrojowego oświetlenia na pewno je docenią. Iluminacja powstała dzięki girlandom z żarówek jest dyskretna, więc nie ma mowy o rażącym świetle, które zaburzałoby chęć odpoczynku. Mimo to, girlanda świetlna we wnętrzu, a także w ogrodzie lub na balkonie sprawi, że przestrzeń wiele zyska. Samo szkło, choć przezroczyste jest bardzo eleganckim, a przy tym efektownym dodatkiem. Jeśli dodać do niego ozdobne żarniki, to nawet za dnia, przy świetle słonecznym, łańcuchy żarówek będą delikatnie wpływać na miejsce, w którym się znajdują. I - przy okazji - zachwycać. 

Gdzie sprawdzą się girlandy świetlne?

Łatwiej chyba zapytać o to, gdzie girlandy świetlne się nie sprawdzą. Ich obecność jest pożądana tak naprawdę w każdym pomieszczeniu - od kuchni po sypialnię. Wszędzie mogą dodać nieco uroku. Choć trzeba przyznać, że girlandy świetlne nie będą najlepszym towarzyszem przestrzeni pełnych innych dodatków, szczególnie oświetleniowych. Ich obecność przyćmiłaby inne elementy aranżacji lub odwortnie - to one zostałyby “przykryte” nadmiarem. Dlatego też na girlandy warto stawiać, kiedy sympatią darzymy proste rozwiązania wnętrzarskie, a przy tym ani sterylne pomieszczenia, ani przesadny ascetyzm nie są naszą domeną. Rzecz jasna, są też girlandy świetlne zewnętrzne. Te bardzo dobrze sprawdzą się na balustradzie tarasu lub balkonu. Pięknie przyozdobią też ganek, na którym spędzamy ciepłe wieczory. Za to girlanda ogrodowa bardzo ładnie podkreśli zarówno rośliny, jak i sprawi, że meble ogrodowe zyskają niepowtarzalną iluminację.

Girlanda z żarówek a pozostałe źródła światła

W oświetleniu o przesadę trudno, ale i ta jest możliwa. Girlandy, liczące wiele osobnych żarówek, niełatwo połączyć z innymi źródłami światła. Trzeba np. przyznać, że na niewielkim metrażu zestawienie łańcucha świateł z lampą-pająkiem nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem. Co innego, kiedy mówimy o dużych przestrzeniach. Tym właściwie niestraszne są jakiekolwiek nadmiary oświetleniowe. W pozostałych girlandy świetlne dobrze będą komponować się z eleganckimi, ale też prostymi lampami skandynawskimi. Ich idealnym kompanem będą lampy podłogowe, lampy sufitowe i -wbrew pozorom - kinkiety, jeśli tylko znajdą się na przeciwległej ścianie. Funkcjonalność łańcuchów świateł jest duża. Dlatego ich jedyną rolą nie jest dekoracja do domu - w odpowiedniej ilości mogą stanowić główne źródło światła. 

W Pufa Design polecamy także inne, niezbędne elementy aranżacji wnętrz. Wśród nich znajdziesz nowoczesne krzesła, fotele i sofy. W naszej ofercie ważne miejsce zajmują również pojemne szafy i ciekawe, designerskie stoły. Nasz cały asortyment przygotowaliśmy z dbałością o funkcjonalność, ale też wygląd przedmiotów.