Krzesła Paged Znaleziono 4 produkty

Krzesła Paged łączą w sobie komfort i niebanalny design

Oferowane przez markę Paged krzesła to wysokiej jakości siedziska zapewniające użytkownikom wyjątkową wygodę. Cieszący się ogromnym zaufaniem klientów producent dokłada wszelkich starań, aby wyroby stanowiły gwarancję komfortu w czasie również intensywnego użytkowania. Właśnie z takim zamysłem powstała linia krzeseł Paged Tolo zaprojektowana przez Tomka Rygalika. Każdy z modeli łączy w sobie w nowatorski sposób elementy giętkiego drewna i profilowanej sklejki. Intrygująca stylistyka produktów sprawdzi się doskonale w nowocześnie urządzonym wnętrzu, stając się jego integralną częścią, do której zalet zdecydowanie można zaliczyć funkcjonalność. Ten nietuzinkowy design idzie w parze ze stale ewoluującymi trendami w aranżacji wnętrz. Wszystkie z krzeseł Paged powstają z wykorzystaniem tradycyjnych technik rzemieślniczych, jednak ich nietuzinkowa forma w intrygujący sposób nawiązuje do obowiązujących kanonów mody. Jednocześnie produkowane przez Paged krzesła zdobywają stale coraz większą liczbę zwolenników dzięki dostosowaniu krzeseł do nowoczesnych i stylowych, wysmakowanych designerskich potrzeb.

- Nowoczesne krzesła

- Dodatki do domu

Niezwykłe linie krzeseł Paged

Krzesła Paged to zbiór różnorodnych wariacji na temat klasycznych siedzisk. Dzięki współpracy z uznanymi projektantami, marka jest w stanie dogodzić wszelkim potrzebom, jakich oczekują klienci. Krzesła znajdujące się w ofercie Paged zostały wykonane z najwyższą starannością, przy wykorzystaniu najlepszych gatunkowo materiałów, takich jak drewno lub sklejka. Wśród bogatego wyboru krzeseł Paged znajdziemy między innymi te z linii PROP stworzone według zamysłu Nikodema Szpunara. Ich minimalistyczny, aczkolwiek niebywale interesujący charakter wspaniale uzupełni niejedno pomieszczenie w naszym domu. Kolekcja, w której znajdziemy propozycję czterech modeli krzeseł to połączenie klasycznego stylu z nowoczesnym podejściem do tworzenia mebli. Każde z siedzisk marki Paged idealnie nadaje się do codziennego użytkowania, co stanowi dowód solidności proponowanych produktów. Dzięki podejściu producenta do tworzenia wysokiej jakości krzeseł, zyskujemy pewność całkowitej satysfakcji i intrygującego uzupełnienia wystroju wnętrza.

Produkty Paged

Meble Paged

Paged Krzesła to rozwiązanie odpowiednie do każdego stylu i wnętrza

Kiedy przychodzi czas na wykończenie domu, krzesła są jednym z istotniejszych mebli jakie kupujemy i tutaj zdecydowanie warto wybrać designerskie i niezwykle wygodne krzesła Paged. Te porządnie wykonane siedziska o przykuwającym uwagę projekcie znajdą zastosowanie w każdym lokum. Projektanci współpracujący z marką dokładają wszelkich starań, aby ich dzieła w pełni zasługiwały na uznanie zadowolonych klientów. Do tego grona należy również Jan Lewczuk odpowiedzialny za stworzenie kolekcji Link. Krzesła Paged z tejże linii występują w dwóch wariantach, spośród których możemy dokonać wyboru – są to modele ze stelażem drewnianym lub metalowym.Co więcej, istnieje również możliwość nabycia wersji pozbawionej podłokietników, co sprawia, że siedziska w pełni mogą współgrać z naszą wizją urządzenia wnętrza i podejścia do wygody. Różnorodność oferowanych przez firmę Paged krzeseł to bezwątpienia ogromna zaleta, która przyczynia się do popularności produktów. Niezależnie od tego, na którą propozycję się zdecydujemy, zyskujemy krzesła, które będą służyć domownikom przez bardzo długi okres, jednocześnie będąc niezwykłym designerskim elementem wystroju, co tylko zachęca do stałego poszerzania zgromadzonej już kolekcji.

- Marka Paged

Komody

- Sofy

- Fotele