Lista produktów producenta: Grupa

Grupa to chorwackie biuro projektowe, którego domeną są dopracowane, wysokiej jakości lampy oraz meble. Kolekcja produktów obejmuje kilka linii oświetlenia - każda o innym charakterze, choć wszystkie o niebanalnej formie i ze świeżym spojrzeniem na projektowanie. Grupa znana jest głównie jako marka oferująca stylowe lampy skandynawskie do współczesnych wnętrz.


Lampa Arigato - królowa współczesnych wnętrz


Kolekcja lamp Arigato jest chyba najbardziej rozpoznawalną serią marki GRUPA. Lampy-patyczaki o wydłuzonych, przegubowych ramionach łączą wyjątkową oszczędność wzorniczą z wysokoą funkcjonalnością i jakością wykonania. Kinkiety, lampy sufitowe i lampy stojące Arigato produkowane są w całości lokalnie w Chorwacji, w dużej mierze w procesie ręcznym. Dzięki temu oferują dopracowane detale i wyróżniający się wygląd. Lampy Arigato pokochali także architekci.


Baluna - lampa dla miłośników Bauhausu


Lampy z serii Baluna GRUPA zainspirowane zostały wzornictwem Bauhausu, w którym wszystkie detale i ozdobniki ograniczane były do minimum, a pierwsze skrzypce grała funkcjonalność produktu. Tak też jest z lampami Baluna - ich ascetycznie prosta forma kryje wyjątkową wartość użytkową - teleskopowe ramiona kilkietów, i lamp sufitowych Baluna umożliwiają dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb. 


ILI ILI, czyi modułowe lampy wiszące dla kreatywnych


Lampy ILI ILI GRUPA umożliwiają zabawę formą i kolorem, ponieważ każdą złożyć można z kilku modułów o różnych kształtach i kolorach. W ten sposób powstają lampy świetnie dopasowane do naszych indywidualnych poszukiwań. Lampa ILI ILI to także doskonała propozycja dla architektów poszukujących niestandardowego oświetlenia przestrzeni mieszkalnej czy uzyteczności publicznej.