Lampy ogrodowe stojące Znaleziono 60 produkty

Lampy ogrodowe stojące – niezbędny element w ogrodzie

Lampy ogrodowe stojące wprowadzą niezwykłą atmosferę w obejściu domu i ogrodu. Oświetlą podjazd i wjazd do garażu, obrzeża ścieżki i podkreślą te elementy ogrodu, które chcemy wyeksponować – rzeźby ogrodowe, nietuzinkowe rośliny, itp. Stojące lampy ogrodowe będą również ozdobą ogrodu – elegancka stylistyka i subtelne światło lamp nadają specyficzną atmosferę przy wieczornych spotkaniach na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdują się lampy ogrodowe stojące renomowanego duńskiego producenta, których wygląd przywodzi na myśl miniaturowe latarnie.Materiały, z których wykonane są lampy – stal nierdzewna i galwanizowana oraz miedź, mają szerokie zastosowanie w wielu rodzajach ogrodów. Ogrodowym minimalistom polecany stojące lampy ogrodowe słupek w dwóch wariantach kolorystycznych. Źródło światła znajduje się na szczycie słupka, który przedzielony jest eleganckim paskiem.

Stojące lampy ogrodowe na prąd – niezawodne źródło światła w ogrodzie

Stojące lampy ogrodowe na prąd są wygodnym rozwiązaniem w ogrodzie, ponieważ ich źródło światła stanowi energia elektryczna pobierana z sieci, uniezależniając je od warunków pogodowych. Dodatkowo można umieszczać je w każdej lokalizacji, nawet w miejscach zacienionych, co daje im przewagę nad lampami z bateriami solarnymi, które wymagają ładowania światłem słonecznym.

Nietuzinkowe stojące lampy ogrodowe

Stojące lampy ogrodowe-słupek czy lampy wyglądem przypominające latarnie to standardowy wybór wielu konsumentów. W swojej ofercie mamy także nietuzinkowe lampy, które sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale będą również ozdobą tarasu, altany czy balkonu. Smukła lampa ogrodowa w postaci wydłużonej bańki świeci delikatnym światłem. Lampa może się delikatnie przechylać na boki, a dzięki ciężarowi umieszczonemu w jej wnętrzu, lampa będzie wracać do swojego pierwotnego położenia. Lampy ogrodowe stojące w kształcie misiów dostępne w kilku wariantach kolorystycznych będą ciekawym elementem aranżacji miejsca zabaw dla dzieci i mogą posłużyć jako element dekoracyjny podczas kinder party.