Lampki nocne do sypialni w stylu loft Znaleziono 139 produkty

Postaw na lampki nocne do sypialni w stylu loft

Lampka nocna w stylu loftowym powinna nawiązywać w sypialni stylistyką do motywów pofabrycznych, surowych, skierowanych nieco w stronę retro. Tego typu oświetlenie świetnie sprawdzi się np. w pomieszczeniach industrialnych. Ważna dla klimatu jest także kwestia temperatury światła. Może być ona ciepła, chłodna lub neutralna. Niektóre modele loft mogą mieć wbudowane moduły LED, które determinują kolor oświetlenia. Warto zwrócić uwagę na ten aspekt podczas zakupów, by dobrać idealny model dla siebie.

Dobrze, by taka lampka odpowiednio rozpraszała światło. Ta cecha jest gwarancją maksymalnego komfortu dla domowników. Może też być m.in.: metaliczna - srebrna, złota, miedziana lub zrobiona ze stali malowanej proszkowo, najczęściej czarnej. Takie modele bardzo dobrze wpisują się w stylistykę industrialną. Warto wymienić tu przykładowo mosiężną lampę biurkową HO ENOstudio. Ma ona wymiary 43 cm x 20 cm x 15 cm. Ta propozycja jest wykonana ze stali pokrytej mosiądzem.

Modne i loftowe - czyli jakie?

Jeśli aranżujesz sypialnię i zastanawiasz się, jakie lampki nocne są obecnie modne i idealnie wpasują się w klimat - podpowiadamy - czarne i loftowe. To ponadczasowa i uniwersalna klasyka, która wspaniale komponuje się z odkrytą cegłą i betonem, które dominują we wnętrzach industrialnych. Taka lampka jest więc strzałem w dziesiątkę. Możemy zaproponować model CARRONADE High Table LE KLINT. Ten stojący na trójnogu reflektor prezentuje się bardzo stylowo i oryginalnie. Projekt stanowi połączenie malowanego aluminium, mosiądzu i litego drewna z orzecha amerykańskiego. Lampa stołowa jest wysoka na 60 cm i ma średnicę 25 cm.

Praktyczna lampka nocna do sypialni loft

Mając na uwadze, by lampka była praktyczna - warto rozglądać się za modelami wyposażonymi w ściemniacz, który pozwala na regulację natężenia światła. Musi także charakteryzować się przemyślanym designem. Oznacza to, że takie oświetlenie jest najlepszą opcją, kiedy doskonale wpisuje się w styl pomieszczenia i pozwala przykładowo na dostosowywanie kierunku światła. Dobrze, by dany model był także łatwy w utrzymaniu czystości. Bardzo dobrą propozycją jest lampka nocna do sypialni loft - stołowa Ellen Nordlux, która rozświetli pokój miękką i przyjemną łuną. Długi na 150 cm kabel pozwala na ulokowanie jej w znacznej odległości od gniazdka. Warto zwrócić uwagę na wariant ze szczotkowanej stali, która koresponduje ze stylem industrialnym.

Zwróć uwagę na detale

Dobierając lampkę nocną do sypialni loft, warto zwrócić uwagę na detale. Mowa tu m.in. o kolorze, materiale i wykończeniu danego modelu. Do najtrafniejszych wyborów spośród lampek nocnych do sypialni loft należą opcje ze stali srebrnej, złotej lub miedzianej i malowanej na czarno. To najpopularniejsze kolory, jakie możesz znaleźć w tej stylistyce. Pamiętaj o spójności z pozostałymi elementami, które składają się na wystrój sypialni - dzięki temu wszystko będzie się prezentować estetycznie.

Sprawdź także inne produkty: