Lampki nocne do hoteli Znaleziono 31 produkty

Jakie lampki nocne do hoteli wybrać?

To, jakie lampki nocne zostaną wybrane, wpływa znacząco na odbiór wystroju przez gości. Z tego powodu należy zwrócić szczególną uwagę na ich dopasowanie do całości designu zastosowanego w pokoju, jak i spójności z ogólnym zamysłem na wnętrze hotelu. Zachęcamy, by sugerować się podobieństwem kolorystycznym lub kształtem lampek nocnych względem wyposażenia, jakie znajduje się w danej sypialni. To prosty i skuteczny sposób, by wpłynąć na komfort każdego, kto zatrzymuje się w danym obiekcie noclegowym.

Modele bezprzewodowe idealne do hoteli

Jedną z nowoczesnych propozycji do hoteli, są bezprzewodowe lampki nocne. Mają one tę zaletę, że gość będzie mógł ulokować oświetlenie w dokładnie tym miejscu, w którym jest mu aktualnie potrzebne. W ten sposób, lampki nocne mogą znaleźć się tuż przy łóżku, na stoliku, czy przykładowo hotelowym parapecie. Do bezprzewodowych lamp należy model Asteria Move V2 pearl UMAGE. Jest on wyposażony w zintegrowany panel LED z opcją czterostopniowego ściemniania. Dobrą wiadomością jest to, że ta lampka występuje także w innych wersjach kolorystycznych. Warto jednak wspomnieć, że perłowa biel jest jedną z najbardziej uniwersalnych.

Warto dodać, że minimalistyczne modele nocne to jedna z najbardziej uniwersalnych opcji, jakie możemy zaoferować do hotelu. To dlatego, że prostota dobrze komponuje się z większością wystrojów. Co warto podkreślić, minimalistyczne lampki mogą być zarówno klasyczne, retro, jak i nieco bardziej nowoczesne w stylistyce, wręcz futurystyczne. Do pierwszej kategorii możemy zaliczyć lampę bezprzewodową Torso Menu w kolorze rubinowym. Ukryty u podstawy magnes ułatwia ładowanie, które następuje z wykorzystaniem kabla USB lub płyty ładującej. Średnica lampy wynosi 12 cm, a wysokość - 20 cm.

Lampki nocne do obiektów noclegowych w stylu orientalnym

Jeszcze inną, intrygującą i niespotykaną opcją są hotelowe lampki nocne w stylu orientalnym. Sprawdzą się one szczególnie dobrze w miejscach, w których spotyka się wiele kultur, głównie przez nastawienie na zagranicznych gości. Przy okazji, takie lampki nocne będą ciekawym uzupełnieniem prostego, klasycznego wystroju pokoi hotelowych. Przykładem jest lampa stołowa Hashira Menu, która jest wykonana ze stali, lnu, tworzywa PS i jesionu. Użyta tkanina nawiązuje do japońskich lampionów i parawanów. Czarny przewód tego modelu ma aż 200 cm, co gwarantuje możliwość znacznego oddalenia jej od gniazdka.

Estetyka i praktyczne podejście

Estetyczne wykonanie lampek nocnych zdecydowanie odgrywa wielką rolę w przypadku obiektów noclegowych. Kluczowe jest tutaj, by goście hotelowi czuli się dobrze i komfortowo. Z tego powodu tak istotny jest odpowiedni dobór oświetlenia, także dodatkowego. Lampki muszą tworzyć miły, przytulny klimat, jednoczenie być łatwe w utrzymaniu czystości i długowieczne. Ważne, by były także praktyczne, czyli, aby przykładowo łatwo można zmienić żarówkę. Modele hotelowe będą użytkowane z dużą częstotliwością, stąd powinny być także solidnie wykonane.

Zobacz również inne produkty: