Chlebaki i pojemniki na pieczywo Znaleziono 7 produkty

Pojemnik na chleb – akcesorium przydatne w każdej kuchni

Dobrej jakości pojemnik na chleb uchroni go przed zbyt szybkim sczerstwieniem , dzięki czemu będzie on dłużej zdatny do spożycia. Co więcej, chlebaki okazują się sporym ułatwieniem w organizacji pomieszczenia. Bez względu na to, czy spożywamy pieczywo codziennie, czy jedynie okazjonalnie, odpowiedniej wielkości pojemnik na chleb będzie przydatnym dodatkiem w aranżacji praktycznego wnętrza. Co więcej, jeżeli wybierzemy stylowy, designerski chlebak będzie on także doskonałym elementem dekoracyjnym w kuchni. Zdecydowanie warto tutaj wskazać wyjątkowe nowoczesne chlebaki bambusowe. Możemy dokonać wyboru spośród wielu niezwykle praktycznych pojemników do przechowywania pieczywa. Każdy z chlebaków umożliwia przykrycie bochenka, dzięki specjalnie opracowanemu kształtowi i pokrywie, co korzystnie wpływa na świeżość i kruchość. Dostępne są idące w parze z duchem ekologii modele zrobione z drewna, stali lub innych tworzyw, które całkowicie nadają się do kontaktu z żywnością. Dodatkową zaletą niektórych chlebaków jest także fakt, że deska stanowiąca pokrywę może służyć również do krojenia pieczywa.

Chlebak idealnie dopasowany do pozostałych elementów

Urządzając kuchnię pragniemy uzyskać efekt spójny i jednocześnie funkcjonalny.Niezastąpioną częścią całości dającej oczekiwany rezultat są właśnie chlebaki. Pojemnik na chleb stojący np. na szafce, czy blacie kuchennym odgrywa istotną rolę w odbiorze całego pomieszczenia. Niezależnie od tego, jaki kolor ma blat kuchenny, czy są to przykładowo odcienie marmurowe, czy też drewniane np. dębowe, możemy doskonale dobrać do nich idealnie komponujący się chlebak. Z jednej strony można wybrać model chlebaka biały, który będzie prezentował się niezwykle elegancko, tym bardziej, jeżeli pozostałe akcesoria także utrzymane są w tym odcieniu. Z drugiej strony bardzo ciekawym designersko może okazać się także wersja chlebaków bambusowych, takich, jak te z serii Box-It, których solidna pokrywka może służyć jako deska do krojenia. Natomiast jeżeli należymy do zwolenników minimalistycznych rozwiązań możemy wybrać jeszcze inną opcję. Przykładowo do szarych mebli stojących na tle białych ścian wspaniale wkomponuje się chlebak czarny. Dostępne możliwości pozwalają na zabawę kolorami i materiałami, z jakich wykonane są pojemniki, co nie tylko nada szyku, ale także oryginalnej świeżości w pomieszczeniu.

Designerskie chlebaki to świetny pomysł na prezent

Niebanalny projekt chlebaka z pewnością urozmaiciwygląd każdej kuchni. Co jednak najważniejsze, przechowywane w pojemniku pieczywo dłużej zachowa świeżość, dzięki czemu można znaleźć go w niemal każdym domu.Uniwersalność i praktyczność chlebaków sprawia, że stanowią one doskonały pomysł na prezent z okazji wprowadzenia się do nowego domu/mieszkania – z pewnością podarunek w tym stylu będzie służył domownikom całymi latami. Dobierając pojemnik na chleb możemy dokonać wyboru spośród wielu dostępnych modeli. Dla zwolenników ekologicznych rozwiązań doskonałą opcją może stać się chlebak drewniany, który bez wątpienia należy do uniwersalnych propozycji. W każdej kuchni przyda się solidnie wykonany z najwyższej jakości materiałów pojemnik służący do przechowywania pieczywa. Jego elegancki design będzie współgrał z każdym dowolnie urządzonym wnętrzem.

- Kinkiety do kuchni

- Stół okrągły rozkładany

- Lampy sufitowe do kuchni i plafony

- Lampy wiszące do kuchni